jak to vidí robinsoni

Martin a Mirek v šoku: Kvůli tomuto podrazu musel Jarda odejít

Robinsonův ostrov - Mirek a Martin
Zdroj: TV Nova
Mirka a Martina podraz šokoval

Ve středu večer jste mohli sledovat další díl napínavé reality show Robinsonův ostrov. Na nový kmen Tawi-Tawi čekala úplně první kmenová rada. A její průběh překvapil snad všechny.

Kmeny Kalinga a Manobo už jsou minulostí, teď hráči na Robinsonově ostrově hrají za jediný kmen Tawi-Tawi. Jenže staré vazby a aliance nejdou jen tak vymazat a kdo je dobrý taktik, ten dokáže současné situace královsky využít.

 

A přesně to se podařilo Radimovi. I když Kalinga měla po sloučení méně členů, nakonec na kmenové radě slavila úspěch. Hru musel opustit Jarda. Nejen o tom si v pořadu Jak to vidí Robinsoni povídali s moderátorem Ondřejem Novotným Martin a Mirek.

 

Ti si své početní převahy před první kmenovou radou byli vědomi, netušili ale, že jim někdo těch, kterým plně důvěřovali, vrazí kudlu do zad. Kdo to byl, se dozvěděli až dlouhé měsíce po skončení natáčení.

 

 

"Kdo to byl? Kdo zradil?" ptal se Ondřej. "Zina, se Zinou jsme počítali," řekl Mirek. "Zina asi napsala tebe," reagoval na Mirka Martin. Z toho, jak snadno si Radim některé bývalé členy Manoba ochočil, byli pořádně v šoku. 

 

Co ostrého řekli o vzniku nových aliancí? A co si ve skutečnosti mysleli o Radimovi? Podívejte se na celý díl pořadu Jak to vidí Robinsoni. Středeční díl Robinsonova ostrova si můžete zdarma pustit na NOVA Plus, všechny jsou ke zhlédnutí na VOYO.

 

Připomeňte si Martinův vážný úraz:

mom TN.cz