Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Aktualizováno 29.8. 2018 14:13
výměna manželek

Martin se drsně opřel do gaye Patrika: Chtěl jsem ho zakopat!

Zdroj: TV Nova

Už dnes večer můžete sledovat premiérový díl Výměny manželek. V tomto díle uvidíme, jestli se dokáže Tereza přizpůsobit domácnosti gayů, kterou ve Velké Británii vede maminka jednoho z partnerů, a jak se snese Martin, který sám o sobě říká, že je homofob, s prozatímním manželem Patrikem.

V dnešní premiérové Výměně manželek uvidíme rodinu ze Stružice u České Lípy, kterou tvoří Tereza (30), Martin (39), Nela (11) a Emma (20 měsíců). Na druhé straně se seznámíme s Patrikem (22), Kamilem (35) a jeho maminkou Danou, kteří žijí ve Velké Británii, konkrétně ve městě Birkenhead.

 

Asi nejtěžších deset dní během této Výměny manželek prožil Martin. Sám o sobě říká, že je homofob a vůbec si nedokázal představit, že bude muset trávit čas v domácnosti právě s gayem.

 

110

GALERIE: Výměna manželek: Homofob Martin změnil názor

Zdroj: TV Nova

Výměna manželek: Homofob Martin změnil názor - 1

Hodnocení:

 

Z počátku z něj padala urážlivá slova na adresu náhradní manžela. Postupem času však zjistil, že i Patrik se dokáže dobře postarat o rodinu a kvalitně vychovávat děti. Nicméně během závěrečných osmi očí si neodpustil pár peprných slov na adresu homosexuálního páru. 

 

 

Jak to celé dopadne? Výměnu manželek sledujte dnes ve 20:20 na Nově! Středeční díl si po odvysílání můžete zdarma pustit na Nova Plus, všechny jsou ke zhlédnutí na VOYO.

mom TN.cz
Reklama