terapeutický program

Martin Zounar nastoupil do léčebny. Přiznal, proč tam skončil

Ordinace: Roztomilý Bobo Švarc - 7
Zdroj: Archiv TV Nova
Martina Zounara znají diváci jako Boba Švarce z Ordinace v růžové zahradě 2
Téma:

Že se čas od času nevyhne excesům s alkoholem, Martin Zounar otevřeně přiznává. A právě proto, že o své slabosti ví, snaží se podobným problémům předcházet. Rozhodl se strávit třítýdenní volno v léčebně v Červeném Dvoře.

Martin Zounar se netají tím, že si života užívá plnými doušky. Jak už v minulosti několikrát přiznal, je požitkář a někdy si prostě potřebuje pročistit hlavu alkoholem. Věci se ale snaží mít pod kontrolou, i proto se rozhodl tři týdny strávit v Červeném Dvoře. Nejde přitom o odvykací kúru, jedná se o léčebný terapeutický program, který ho má dostat do pohody, aby se v budoucnu podobným excesům vyvaroval. Podobný pobyt prý plánuje každého půl roku.

 

"Jsem rád, že tu můžu pobýt, že se můžu zklidnit a dát věci dohromady. Tak jako někdo jezdí do lázní, já jsem tady. Dávám si tady některé věci do klidu, aby mě zbytečně po půl roce nenavštěvovaly. Je to tak, jak to je. Plánoval jsem to už od října, všechno mám natočené a těším se, že 19. ledna nastupuju na Ordinaci," říká otevřeně Martin Zounar, který do Červeného Dvora přijel hned po Vánocích.

 

"Strávil jsem nádherný Vánoce v rodinném kruhu, pak jsem zrealizoval už naplánovanou věc, což je myslím v pořádku. Vždycky je lepší tomu předejít," dodává s tím, že plán odpočinku se plní. "Teď jsem na pokoji, čtu si knížku a jsem v pohodě," říká optimisticky.

 

 

Fanoušci Ordinace v růžové zahradě 2 se ale nemusejí bát, že by o oblíbeného doktora Boba Švarce přišli. V televizi se na něj mohou těšit už příští týden! Nové díly startují už 9. ledna a Martina Zounara tam v roli Boba Švarce čekají pořádné eskapády.

 

Pomoc v Červeném Dvoře hledala už nejedna celebrita. Zaměřují se tam nejen na problémy s alkoholem, ale třeba tak na gamblerství, kouření či drogy. Neřeší přitom pouze odvykání samotné, ale i následnou léčbu, aby pacient do problémů znovu nespadl. V minulosti se tady léčila například moderátorka Tereza Pergnerová, zpěvák Martin Kocián nebo herec Oldřich Kaiser.

 

NEPŘEHLÉDNĚTE:

MIMO KAMERY: Martin Zounar o představitelce Heluš z Ordinace: „To se nedá...“!

ODHALENO: Po kterém alkoholickém nápoji je největší kocovina? Tenhle oblíbený drink už si rozmyslíte!

Rozhovor s Martinem Zounarem: Jaký je táta a co nejradši podniká se svou dcerou?

mom TN.cz