OBLÍBENÝ HEREC

Velká proměna Martina Zounara! Žádná dieta, dám si i kachnu, řekl

Brabec Martina
Martina Brabec
22.7. 2021 17:21
Téma:

Oblíbený herec Martin Zounar se pochlubil fotkou, na které je vidět velká změna jeho postavy. Fanoušci jsou z jeho proměny v šoku a chtějí vědět, jak to dokázal. Žádná dieta ani tajný trik v tom ale podle Zounara nejsou. Klidně si dá kachnu nebo pivo.

Martin Zounar na sobě v posledních měsících tvrdě zamakal a výsledky se projevily. Na fotografii, kterou zveřejnil, jsou pod tričkem vidět jeho rýsující se svaly. Podle herce za změnou není žádná dieta. 

 

"Navštívil jsem lékaře, který mě prohlédl a řekl mi, že nemám pár kilo navíc, ale že jde o obezitu. Panem docentem Martinem Matoulkem mi bylo řečeno, že obezita je nemoc a přichází s ní další nemoce jako cukrovka, vysoký tlak, problémy s klouby. Zjistil jsem, že mám navíc 25 kilo, což je hodně," popsal Zounar, jak celý proces jeho proměny před sedmi měsíci začal.

 

 

Následovala změna jeho životního stylu. "Začal jsem jíst šestkrát denně, poslední jídlo mám ve 21:30, mám aplikaci s kalorickými tabulkami a vím, že v rámci svého pracovního programu mám předepsáno 7 500 kJ za den," řekl herec s tím, že důležitou součástí je i pohyb. "Nejenže mám denně představení, ale začal jsem od 1. února také třikrát týdně s trenérem pravidelně cvičit. Nebylo to jednoduché, ze začátku to tělo bolelo," dodal.

 

Výsledky se ale dostavily. Nebylo to ovšem hned, což Zounarovi nevadilo. "Dřív jsem držel i diety, že jsem za měsíc zhubnul 10 kilo, ale pak to nabral i s bonusem zpátky," řekl herec. Nyní podle něj o dietu nejde.

 

 

"Dám si tlačenku, dám si kachnu. Ale ne s deseti knedlíky. Prostě mám normální jídlo, jenom toho nejím tolik. Když mám hlad, tak se najím. Dám si cokoliv. Třeba tabulku čokolády nebo zmrzlinu, protože ji mám rád. Ale nedám si jich 20 za týden. Když chci pivo, tak si ho taky dám. To k životu patří," vyjmenovává Zounar. 

 

Celkem už ze 119 kilo zhubnul na 106 a rád by se dostal na 100 kilo. Zároveň si ale uvědomuje, že je rozdíl mít na sobě kilo svalů a kilo tuku.

 

"Úbytek není tak velký, ale tělo se formuje. Nejkrásnější je, že se cítím dobře. Když se zpevní tělo, tak se zpevní i mysl. Je také příjemné, že mě lidi chválí. Jsem prostě trochu ješitný chlap," přiznal oblíbený herec, kterému k hubnutí pomáhá i řada představení. Denně má díky nim spoustu pohybu, přes léto například hraje pod Žižkovskou věží v Praze představení Dva nahatý chlapi. Právě tam si lidé jeho nové postavy všimnou velice snadno.

 

Zhubne i Bobo

 

Zounarova nová figura se samozřejmě projeví i v seriálu Ordinace v růžové zahradě, kde hraje doktora Boba Švarce. Že by se z něj stal kulturista ale nehrozí. "Ordinace pokračuje dál, ale uplynul v ní nějaký čas. Domluvili jsme se, že moje nová podoba bude i v Ordinaci. Ale tím, že někdo zhubne se ta postava, kterou hraje, nemění. Bude to pořád Bobo, i když se bude třeba divákům víc líbit," řekl herec. 

 

 

Víc ale o Bobově budoucnosti prozradit nechtěl. "Neřeknu vám vůbec nic. Pak byste se nekoukali," dodal. 

 

Ordinace v růžové zahradě se od podzimu přesouvá na Voyo.cz. Podívejte se na návod, jak o oblíbený seriál nepřijít:

 

VOYO

Sledujte Televizní noviny ve Full HD a bez reklam na Voyo.cz

TN.cz