Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Pátrání bez konce

Martina si sbalila pár věcí a zmizela. Přes rok ji nikdo neviděl!

Pátrání - KAČENOVÁ MARTINA
Zdroj: Policie ČR

Policisté už více než rok řeší záhadné zmizení čtyřiačtyřicetileté Martiny Kačenové. Žena se ztratila loni na konci června, kdy si z bytu odnesla jen pár drobností. Od té doby ji nikdo neviděl, ani s ní nemluvil.

"Žena byla naposledy spatřena koncem června 2017 a to v bytě v Praze 2, který měla v pronájmu, a z něhož se měla vystěhovat. Nicméně tak neučinila. Z bytu si odnesla pouze osobní věci, notebook a mobilní telefon. Ošacení, hotovost, šperky a hygienické potřeby si s sebou ale nevzala," popsal policejní mluvčí Jan Rybanský.

 

Pátrači pracovali s informací, že žena v době, kdy zmizela, odcestovala na léto do Ameriky, odkud se měla údajně po čtvrt roce vrátit.

 

"Tuto informaci se však nepodařilo ověřit a žena do dnešních dnů nikoho z blízkých nekontaktovala," vysvětlil Rybanský. Martina je vysoká asi metr šedesát, silnější postavy, má dlouhé hnědočerné vlasy a hnědé oči.

 

 

Kriminalisté pracují i s verzí, že se pohřešovaná stala obětí blíže neupřesněného trestného činu. Veškeré informace policisté přijmou na lince 158.

pez TN.cz