Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

domácí násilí

Martynčák poprvé zmlátí Zdenu. Bude to ještě drsnější, řekl herec

Drama v Ordinaci - 7
Zdroj: TV Nova
Martynčák dnes Zdenu poprvé zbije

Dana Morávková coby Zdena Suchá si v seriálu Ordinace v růžové zahradě 2 prochází peklem. Hokejista Andrej Martynčák, do kterého se bláznivě zamilovala, ji psychicky deptá a dnes dokonce dojde na fyzické násilí.

Situace mezi Zdenou a Martynčákem se vyostřuje. Zdena schytá první tvrdou ránu do obličeje, a bude hůř! Na drsné natáčení herci jen tak nezapomenou. Ačkoliv modřiny, které si Dana Morávková z natáčení odnesla, nebyly skutečné, hezké vzpomínky na něj mít nebude.

 

"Na natáčení tohoto dílu asi opravdu jen tak nezapomenu. Bylo to první natáčení, kdy Zdenu Martynčák poprvé hodně fyzicky napadl. Bylo to hodně náročné. Ani ne fyzicky, ale po psychické stránce. Všechny ty dialogy, ty scény, to teda nebyla procházka růžovou zahradou. Ale to je na té mojí profesi paradoxně to krásné. Jsem šťastná, že takovou linku mám a že ji můžu hrát, i když jsem teď absolutně vyčerpaná," sdělila bezprostředně poté, co natočila jeden z obrazů dne naplněného domácím násilím.

 

Z dramatičnosti, jakou tvůrci tomuto tématu dali, byl překvapený i představitel Martynčáka Ján Jackuliak. "Bylo to jedno z nejtěžších natáčení kariéry. Moje postava padla na chlapské dno. Začal si to vybírat násilným i psychickým týráním. Je to dost nepříjemné a těžké zahrát, když to člověk v životě nezažil, ale nějak jsem se s tím popral. Co vím, čekají mě ještě mnohem těžší scény, moc si to neumím představit, protože už dnes to bylo na psychiku velmi náročné," prozradil herec.

 

GALERIE: Drama v Ordinaci

1
/
11
Zdroj: TV Nova
Drama v Ordinaci - 1

 

Úlohu agresora ztvárnil tak věrohodně, že se nyní právem obává reakcí okolí. "Počítám s tím, že budu v myslích diváků zapsaný jako negativní postava. Na jednu stranu jsem rád, protože je co hrát, na druhou se bojím," přiznal bez okolků. "Bude to mít těžké, toho hajzla hraje výborně," shodují se ve štábu.

 

 

Do Andreje Martynčáka se Zdena Suchá před časem bláznivě zamilovala, a i když ji přátelé od vztahu se slovenskou hokejovou hvězdou odrazovali, ona jako by neviděla, neslyšela. Všechno přizpůsobila jemu a když si při zápase ošklivě zranil rameno, vzdala se kariéry a doprovodila ho do USA na léčení.

 

Už tam začal jejich vztah skřípat a když se letos v srpnu oba vrátili, bylo zřejmé, že u nich doma něco není v pořádku. Zdena ale problémy zapírala, možná ze studu, možná z lásky. Šrámy na duši skrýt můžete, ale ty na těle už jen tak schovat nepůjde. Dnes večer Andrej Martynčák poprvé ukáže svoji sílu. V budoucnu ale dokáže zajít ještě mnohem dál.

mom TN.cz