Hledá ho policie

Maskuje se a přepadává pumpy. U Mladé Boleslavi řádí lupič!

Ivan Berka
Ivan Berka
Publikováno 23. 7. 2019
Téma:

Kriminalisté na Mladoboleslavsku pátrají po lupiči, který přepadává tamní čerpací stanice. Používá maskování a může být nebezpečný. Naposledy přepadl čerpací stanici v Bakově nad Jizerou.

Přepadení natočily bezpečnostní kamery. Muž na záběrech o půl páté ráno vbíhá do čerpací stanice v Bakově nad Jizerou a křičí na vyděšenou ženu, že jde o přepadení. Ta se schovává v rohu místnosti a lupič si tak může dělat, co chce.


Zajímavé je, že přesně ví, co má udělat. Pokladna je zavřená a tak zkušeným hmatem, téměř poslepu, rukou mačká na klávesnici počítače kód k jejímu otevření. Z pokladny vybírá všechny peníze. Je tam 19 tisíc korun, které si ani neukládá a hned utíká ven. Celé přepadení je velmi rychlé. Trvá jen necelých 20 vteřin.


Přepadená čerpadlářka se poté vrací z rohu místnosti, kde se po celou dobu ukrývala, zkontrolovat, co zmizelo a ještě vybíhá za pachatelem ven. Ten má po celou dobu přepadení na hlavě černou kuklu, světlé kraťasy a na zádech nápadný batoh.

 

 

"Mladoboleslavští policisté žádají občany, kteří maskovaného muže z kamerového záznamu poznají, aby kontaktovali linku 158. Pachateli hrozí za loupeže až desetiletý trest odnětí svobody," řekla policejní mluvčí Lucie Nováková.

pez TN.cz