Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

návod 71. narozeniny

Máte rádi pana prezidenta? Pošlete mu dárek k narozeninám!

Miloš Zeman - přání k narozeninám
Zdroj: tn.cz/ facebook
Pošlete Miloši Zemanovi přání a dárek k narozeninám!

Prezident Miloš Zeman zítra oslaví své 71. narozeniny. Jistě se těší na dárky, které ho čekají od jeho nejbližších, ale i fanoušků a spolupracovníků. K jeho loňským sedmdesátinám mu přišlo pogratulovat mnoho kolegů z politiky, ale i umělců a celebrit. A s prázdnýma rukama nepřišel nikdo. Letos se tak velká oslava nečeká.

Miloš Zeman oslaví 28. září své 71. narozeniny. Asi se nebude konat tak velká sláva, jako před rokem, kdy slavil kulaté 70-tiny. Nicméně jistě se pár gratulantů ukáže. A aby nebylo panu prezidentovi líto, že nedostane tolik dárků jako v loňském roce, rozhodla se redakce TN.cz vyzvat občany, aby mu třeba namalovali obrázek. Může na něm být třeba právě prezident Zeman, nebo cokoliv jiného, co podle vašeho názoru potěší naši hlavu státu.

 

Své obrázky (ale i jiné dárky) pro pana prezidenta můžete poslat (nebo i přinést) do sídla televize Nova na adresu:

Redakce TN.cz
Kříženeckého náměstí 1078/5
Praha 5

152 00

 

Na obálku viditelně napište heslo "DÁREK PRO PREZIDENTA". Redakce TN.cz zajistí předání všech dárků a obrázků prezidentu Zemanovi u příležitosi jeho narozenin.

 

 

Miloš Zeman má moc rád své portréty od mladého výtvarníka Pavla Kočíše, který mu každý rok buď osobně, nebo prostřednictvím prezidentova mluvčího Jiřího Ovčáčka, posílá několik portrétů. Samozřejmě také u příležitosti prezidentových narozenin.

 

A ani letos tomu není jinak. Prezidentův mluvčí Jiří Ovčáček už dvorního prezidentova kreslíře Pavla Kočíše navštívil a ten měl samozřejmě připravené namalované přání. Takže pokud si nejste jistí, co prezidentovi namalovat, abyste potěšili jeho výtvarně náročné oko, klidně se můžete posledním výtvorem Pavla Kočíše inspirovat, protože jeho obrázky má prezident Miloš Zeman moc rád.

 

 

Podívejte se na reportáž, jak se Pavel Kočíš poprvé setkal se svým oblíbeným prezidentem Milošem Zemanem: 

hru TN.cz