Galerie Ráj na zemi

Máte rádi svůj klid? Kupte si plovoucí soukromý ostrov

Soukromé plovoucí ostrovy - 3
Zdroj: Profimedia
Téma:

Doslova ráj na zemi chce co nevidět nabídnout svým zákazníkům společnost Christie´s International Real Estate. Realitní kancelář zaměřená na luxusní nemovitosti ve spolupráci s nizozemskými odborníky a připravila projekt soukromých plovoucích ostrovů, které chce svým zákazníkům nabídnout v luxusních destinacích.

Připraven je již projekt výstavby soukromých atolů na Maledivách. Soustava ostrovů Amillarah, což v maledivštině znamená "soukromé ostrovy", nabídne bohatým zájemcům nejen naprosté soukromí, ale také možnost upravit si ostrov na míru.

 

Projekt navrhl světoznámý architekt Koen Olthuis na základě zkušeností nizozemské společnosti Dutch Docklands, která se léta specializuje na výstavbu plovoucích obydlí.

 

GALERIE: Soukromé plovoucí ostrovy na Maledivách

1
/
6
Zdroj: Profimedia
Soukromé plovoucí ostrovy - 6

 

"Kupci budou mít možnost upravit si velikost, tvar a styl svých rezidencí. Budou si je moci koupit na různých místech po celém světě, počínaje Maledivami," řekl výkonný ředitel realitky Dan Conn.

 

Vedle Malediv již existují plány na výstavbu plovoucích ostrovů v Dubaji a v Miami. Cenu developer zatím nezveřejnil, ale je jasné, že z pohledu obyčejného člověka bude astronomická.

 

 

"Všechny tyto domy budou ekologické. Budou uměleckým dílem. Zákazníci si tak budou moci nejen vytvořit vlastní ráj na zemi, ale také si ho náležitě vychutnat," dodal viceprezident společnosti Rick Moeser.
 

Související témata:
vbo TN.cz