předpověděl si ji?

Mateje (†25) zabila láska k rychlým autům, ze slov před smrtí mrazí

Matej zemřel při nehodě
Zdroj: Policie SR/ facebook
Matej zemřel při nehodě v okrese Topolčany.
Téma:

Miloval rychlou jízdu a právě ta se zřejmě Matejovi (†25) stala o víkendu osudnou. Havaroval v okrese Topolčany, po nárazu do stromu zemřel. Na sociálních sítích přitom stále visí jeho děsivý vzkaz.

Neštěstí se stalo v sobotu okolo sedmnácté hodiny mezi slovenskými obcemi Svrbice a Ratnovce. Matej se řítil po silnici za volantem žlutého Seatu Leon, jednou z vyšetřovacích verzí je, že ale příliš sešlápl plyn. A to se mu vymstilo.

 

"Řidič z doposud nezjištěných příčin narazil do stromu, naslédkem čehož utrpěl zraněné, kterým na místě nehody podlehl," informovala policejní mluvčí Božena Bruchterová.

 

Vrak auta našli ležet v příkopu kolemjdoucí lidé, náraz byl tak silný, že řidiče vymrštil ven. Jestli hrál v případu svou roli i alkohol, bude muset zjistit až nařízená pitva. Škoda byla vyčíslena na pět tisíc eur (přes 127 tisíc korun).

 

 

Jak upozorňují topky.sk, nejděsivější na celém případu je status, který Matej na sociální síť vložil spolu se svou profilovou fotografií. "Když mě jednoho dne rychlost zabije, neplačte... Já jsem se usmíval," vzkázal.

Související témata:
lud TN.cz