Napadení na Slovensku

Matka dvou dětí nepřinesla dřevo. Rodina ji za to měla ubít k smrti!

Sestra a švagrová umučily maminku od dvou dětí
Téma:

Slovenská policie řeší otřesný případ, který se stal na Silvestra ve městě Rimavská sobota. Mladá maminka od dvou dětí (29) se vydala do lesa pro dříví. To však nepřinesla a její dvě příbuzné ji za to ubily. O tři dny později ji odvezly do nemocnice, ale bylo už pozdě. Maminka zraněním podlehla.

Podle informací tvnoviny.sk poslala 31. prosince žena svou sestru Máriu, maminku od dvou dětí, do lesa pro dříví. Mária se však vrátila domů s prázdnou. Ženu to rozčílilo a začala ji bít. Poté se k ní přidala i švagrová.

 

Nejdříve ženu kopaly, poté ji přivázaly k přístřešku a nechaly ji tam dvě hodiny mrznout. S kopáním nepřestaly, ani když byla Mária přivázaná. "Po několika hodinách ji odvezly a přenesly do příbytku, kde ji položily na postel," uvedla policejní mluvčí Mária Faltániová.

 

Napadená ležela na posteli několik dní. Nedostala najíst ani napít. Sestra i švagrová ji žádnou pomoc neposkytly až do doby, kdy k nim přišli na návštěvu jejich příbuzní. Ti je donutili, aby Márii zavolaly pomoc. Napadená žena byla převezena do nemocnice, kde o dva dny později zemřela.

 

 

Případem se začala zabývat policie. Poté, co lékař zjistil, že Márii zranění způsobila jiná osoba, začala policie pracovat i s touto verzí. Během vyšetřování policie zjistila, že Márii napadla její sestra i švagrová.

 

"Vyšetřovatel obě dvě ženy, Sindu (24) a Olgu (34) z Husinej, obvinil ze zločinu omezování osobní svobody v souběhu se zločinem zabití za spolupráce," dodala Faltániová. Útočnice v pondělí skončily ve vazbě.

 

Ženám hrozí trest odnětí svobody na 9 až 12 let. Případ policie momentálně vyšetřuje a není vyloučené, že jim bude vzneseno obvinění i z jiných trestných činů.

reg TN.cz