zneužívání dětí

Matka měla znásilňovat své dcery. Nelezla jsem po nich, brání se

Téma:

K otřesnému sexuálnímu zneužívání a fyzickému i psychickému týrání nezletilých dětí mělo podle obžaloby docházet v jednom z azylových domů na Děčínsku. Dopouštět se toho všeho měla 37letá matka dvou dívek. Ta podle žalobce kromě svých vlastních dcer zneužívala i děti dalších žen z azylového domu.

12 let za mřížemi hrozí matce, které podle žalobkyně ohavným způsobem zneužívala k ukojení svých vlastních sexuálních choutek své dvě nezletilé dcery. Kromě znásilňování měla dívky surově fyzicky trestat a nadávat jim tak agresivně, že se obě raději utíkaly schovat k jiným ženám v azylovém domě. Týrání trvalo velmi dlouho. 

 

"Bylo závažné, probíhalo po dobu několika měsíců a na dívkách zanechalo velmi neblahé následky," popsala státní zástupkyně Simona Konopáčová. 

 

Žena ale podle obžaloby sexuálně zneužívala i další děti z azylového domu, včetně chlapců. "Jsem nevinná, já jsem to nedělala. Já nevím, proč to o mně řikají. Já jsem po dětech nelezla," tvrdí obžalovaná.

 

 

Před soudem vinu popřela, nedokázala ale vysvětlit, proč by ji z něčeho tak závažného mohly děti obvinit. Přiznala jen, že si v ložnici, kde byla společně s dcerami, pouštěla pornografické filmy. Děti podle její výpovědí ale spaly.

 

ČTĚTE TAKÉ:

Čtyři pravidla, jak zabránit sexuálnímu obtěžování dětí
Sexuální útočník může být i váš partner!

mom/Martin Kočárek TN.cz