Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

mrazivé video

Matka nemůže strachy spát! Nad postýlkou miminka natočila ducha

Zdroj: facebook.com

Téměř k smrti vyděsily mladou maminku Jade Yatesovou z Austrálie záběry, které natočila v dětském pokojíčku. Nad postýlkou miminka se totiž něco zřetelně pohybuje a žena je přesvědčená o tom, že je to duch!

Chtěla mít jistotu, že je její miminko v pořádku. Proto do dětského pokojíčku nainstalovala kameru, aby ho měla stále pod kontrolou. Jenže když se na záběry podívala, polil ji studený pot.

 

Nad postýlkou dcerky Ruby se pohybuje jakýsi bílý opar, na několik okamžiků to vypadá, jakoby se zastavil a pozoroval dítě, potom se začne postupně ztrácet. "Byla jsem zděšená. Musím přiznat, že od té doby moc dobře nespím," napsala žena k videu, které zveřejnila na Facebooku.

 

 

Jade přísahá, že okna i dveře do pokoje byly v té době zavřené a nikdo kromě dcerky v něm nebyl. "Je to příšerné! Celá věc je hrozně strašidelná," vyjádřila se k videu jedna z komentujících. Jade si myslí, že musí jít o ducha nějakého jiného dítěte, bílá skvrna svým tvarem skutečně připomíná dětskou hlavičku. "Nemyslím si, že by to byl zlý duch, spíš si chtěl s dcerou jen hrát," dodala matka.
 

mom TN.cz