Smutný osud

Matka nevěřila vlastním očím: Její dítě vypadá jako mimozemšťan!

V Indii se narodilo miminko, které vypadá jako mimozemšťan - 1
Zdroj: Profimedia
V Indii se narodilo miminko, které vypadá jako mimozemšťan
Téma:

V Indii se narodilo dítě, které připomíná spíš mimozemšťana než miminko. Chlapec naprosto šokoval své rodiče i okolí. Uši a nos mu úplně chybí, místo úst má jen otvor. Jeho matka ale prohlásila, že se děťátka nevzdá a chce ho vychovávat.

Chlapeček se narodil v indickém městě Aligarh mladým manželům. Karishma a Arshad už spolu mají zdravou dcerku, teď se jejich rodina rozrostla o další dítě. Jenže chlapec připomíná spíše mimozemšťana než novorozené miminko.

 

"Má obrovské rudé oči. Díval se na mě a já si všimla, že má úplně plochý nos. Zároveň nemá uši. Těšila jsem se, ale pak jsem tomu nemohla věřit. Takové dítě jsem nikdy neviděla," citoval maminku britský portál The Sun.

 

 

GALERIE: V Indii se narodilo miminko, které vypadá jako mimozemšťan

1
/
3
Zdroj: Profimedia
V Indii se narodilo miminko, které vypadá jako mimozemšťan - 1

 

Chlapec nemá ani ústa, místo nich zeje jednoduchý otvor. Relativně v pořádku má pouze nohy a trup. V domě se od porodu dveře netrhnou, místní chtějí spatřit chlapce na vlastní oči.

 

Rodiče ale všechny negativní komentáře odmítají, zvláštní miminko je podle nich boží dar. "Bůh nám ho seslal a my ho neopustíme. Budeme se o něj starat, dokud bude žít," prohlásil Arshad.

 

 

Lékaři věří, že chlapec přežije, je podle nich zdravý. Navíc také správně dýchá, což dokazuje, že má v pořádku všechny orgány. I přesto mu odborníci nedávají příliš šancí na dlouhý a spokojený život.

epa TN.cz