Opilá na lavičce

Matka s kočárkem byla tak opilá, že nemohla vstát ani mluvit

Opilá matka
Zdroj: YouTube.com
Ilustrační snímek
Téma:

Pražští strážníci v neděli večer v Modřanech objevili matku, která si hlídání dětí krátila popíjením alkoholu. A žena se evidentně posilňovala intenzivně. Nadýchala totiž skoro čtyři promile.

"V neděli krátce před půl osmou večer bylo strážníkům z Prahy 13 telefonicky oznámeno, že v Píškově ulici sedí na lavičce zjevně opilá žena s dítětem v kočárku," popsal začátek výjezdu mluvčí pražských strážníků Rudolf Rubeš.


Když strážníci dotyčnou ženu s kočárkem objevili, bylo jim jasné, že volající nepřeháněl. "Když strážníci k ženě přistoupili a vyzvali ji k prokázání totožnosti a podání vysvětlení, byl z jejího dechu cítit alkohol. Matka nebyla schopná vstát a udržet se na nohou," doplnil Rubeš.Naštěstí byly na lavičce pohozené i ženiny doklady, díky nimž muži zákona identifikovali nejen namol opilou matku, ale také se díky tomu dokázali spojit s otcem caparta, který si prcka převzal.


"Provedená orientační dechová zkouška u ženy prokázala přes 3,8 promile alkoholu. Proto bylo rozhodnuto o jejím převozu na záchytnou protialkoholní stanici. Celou věc bude řešit i odbor sociálně právní ochrany dětí," uzavřel mluvčí strážníků.

 

ČTĚTE TAKÉ:

Když žena začne nezřízeně pít. Co s tím?
Kauza Bartošová: Proč začala pít a co vede k alkoholismu stále více žen?
Nemilé prvenství: Česká mládež holduje alkoholu a kouření nejvíce v Evropě
Jak pít a neopít se?

pez TN.cz