rozzlobené matky

Matky kritizují Hanku Reinders za návrat do práce. Tohle odpověděla

Hana Reinders - 7
Zdroj: Instagram
Téma:

Moderátorka Snídaně s Novou a novopečená maminka Hanka Reinders, se nedávno stala terčem kritiky za rychlý návrat do práce, jen měsíc po porodu. Kritické komentáře však nenechala jen tak a na svých sociálních sítích se k nim vyjádřila.

"Vysílame s kolegou jednou týdně v pondělí tři hodiny, takže od malého Andrýska odcházím na tři hodiny 6:00-9:00, po deváté už jsem doma," brání se Hanka na svém Facebooku.


Po dobu její nepřítomnosti hlídá syna manžel. "Dítě nemá jenom matku!" brání se ostré kritice.Hanka i její syn se těší dobrému zdraví, a tak nevidí jako problém, že si na pár hodin v týdnu odskočí do práce a přispěje tak do rodinného rozpočtu.


 

"Neexistuje žadný manuál, jak být dokonalou matkou nebo, co je pro dítě úplně nejlepší. Veřím, že každá z nás matek se chová a jedná s tím nejlepším úmyslem a láskou ke svému dítěti," vzkázala na adresu kritizujících matek.

 Hanka také uvedla, že by nerada skončila jako matka, která je s dítětem 24 hodin denně a panikaří, když se na chvíli vzdálí. Takové matky pak přenáší stres na dítě. "To už je lepší si odskočit občas do práce a být v pohodě a tím pádem mít i spokojené dítě. Snažím se být tou nejlepší milující matkou a to je to nejdůležitější," dodala na závěr.
 

kik TN.cz