potlesk vestoje

Meghan a Harry opět zazářili, vestoje jim aplaudovalo celé divadlo

Už jen pár dnů zbývá do konce plnění královských povinností Meghan a Harrymu, vévodkyni a vévodovi ze Sussexu. Na jednu z posledních společenských akcí dorazili do Royal Albert Hall u příležitosti charitativního koncertu v rámci Mountbatten Festival of Music.

Harry se na slavnosti objevil ve výstroji generálního kapitána královského námořnictva a jak už to v Meghanině zvyku bývá, svojí večerní róbou ho barevně doplnila. Při vstupu do královského boxu se síní rozezněl potlesk a většina sálu aplaudovala vestoje.

 

Na snímku jsou záběry také z nedávné návštěvy, kterou absolvovala Meghan sama. U příležitosti Mezinárodního dne žen se vydala do školy v Dagenhamu, kde k žákům promluvila a poukázala na nutnost chránit ženy: "Máte ve svém životě své matky, sestry, přítelkyně, přátele, ochraňujte je."

 

Potom si sedla za studenty 9. ročníku do knihovny, kde studovali ženskou literaturu a básně, a snažila se povzbudit jednoho žáka, aby si přečetl báseň nahlas a tiše jej za jeho práci pochválila. Na záběry z obou akcí se podívejte ve videu.

 

TN.cz