shrnutí změn

Meghan a Harry oslavili dvouleté výročí. Za tu dobu šli nečekaným směrem

Ema Klementová
Ema Klementová
19.5. 2020 18:59
Téma:

V úterý to byly přesně dva roky od svatby britského prince Harryho a herečky Meghan Markle. Jejich příběh se od té doby ubral směrem, který fanoušci nečekali. Pár se odloučil od královské rodiny a přestěhoval se i se synem za oceán.

Když si Harry a Meghan před zraky celého světa před dvěma lety řekli své ano, asi nikdo nehádal, že pohádkový život v královské rodině není to, po čem nevěsta touží.

 

Už velkolepá svatba v přepočtu téměř za miliardu korun ale mohla v mnohém napovědět, že Meghan se tradic nehodlá striktně držet.

 

Kapli svatého Jiří ve Windsoru zaplnily celebrity jako třeba tenistka Serena Williams nebo manželé Clooneyovi či Beckhamovi. K překvapení všech se prostorem linula moderní skladba "Stand by Me" v podání britského gospelového sboru.

 

K hostům pak promluvil výstřední americký biskup Michael Curry. Na královně Alžbětě a dalších vysoce postavených členech královské rodiny byly znát rozpaky. "Když jdete cestou lásky, pak už žádné dítě nikdy nepůjde spát hladové," zaznělo z úst Curryho.

 

 

Ani narození prvního potomka Harryho a Meghan necelý rok po svatbě neprovázely zaběhnuté zvyky. Novopečení rodiče nepózovali před porodnicí a v soukromí se odehrál i křest malého Archieho.

 

Letos 8. ledna pár oznámil, že se chce vzdát královských povinností a být finančně nezávislý. Harry a Meghan nějakou dobu žili ve Vancouveru, teď tráví čas v Los Angeles. Dvouleté výročí sňatku si připomínají v soukromí. 

tn.cz / TV Nova