Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Publikováno 24. 1. 2019
předtím a teď

10yearschallenge královské rodiny: Meghan za pultem, Kate paří

10 years challenge královské rodiny
Zdroj: Profimedia

Populární instagramové výzvy s názvem 10yearschallenge se už po celém světě zúčastnilo několik milionů lidí. Nadšenci sdílejí své fotky, jak vypadali v době před deseti lety. Jak by taková výzva vypadala v podání členů britské královské rodiny?

V roce 2009 neměla osmadvacetiletá Meghan ani tušení, že si jednou vezme za muže prince. Živila se jako začínající herečka. Meghan absolvovala Severozápadní univerzitu v USA, kde studovala divadelní umění.

 

Zahrála si v epizodě televizního seriálu General Hospital, následovaly role v seriálu Kravaťáci nebo Hranice nemožného. A právě v roce 2009 se objevila v reklamě na křupavou pochoutku Tostitos chips.

 

Podívejte se, jak šlo mladé Meghan účinkování v reklamě:

 

 

A za deset let se toho u Meghan změnilo skutečně mnoho. Stala se z ní vévodkyně, manželka prince Harryho. A rok 2019 pro ni bude opravdu zlomový, v dubnu se jim má narodit jejich první miminko. Pohlaví potomka zatím dvojice neprozradila, prý to nevědí ani oni sami a chtějí se nechat překvapit.

 

 

112

GALERIE: 10 years challenge v podání královské rodiny

Zdroj: Profimedia

Meghan Markle 10 years challenge

Meghan hrála v roce 2009 v reklamě na chipsy

Hodnocení:

 

Rok 2009 byl pro Harryho mezičas mezi dvěma misemi v Afghánistánu. Z té první, v roce 2007, byl odvolán, neboť se média dozvěděla o jeho službě a vedení se bálo, aby princ nebyl terčem nepřítele. Podruhé byl Harry do Afghánistánu nasazen v září 2012. Oba princové v roce 2009 absolvovali zkoušky do RAF, vojenského letectva britských ozbrojených sil.

 

 

V roce 2009 spolu Kate a William teprve chodili. Princ William si všiml krásné Catherine už v roce 2002 na Univerzitě v St Andrews, když předváděla modely pro módní přehlídku. Krátce na to se rozešli, aby se po čase zase dali dohromady. V roce 2009 byl už jejich vztah natolik vážný, že v roce 2010 oznámili zásnuby. Vzali se 29. dubna 2011 ve Westminsterském opatství.

 

Doby, kdy chodila po večírcích a přeháněla to se samoopalovacím krémem, jsou už dávno pryč. Z mladší sestry vévodkyně Kate Pippy Middleton je už dnes vdaná paní a hrdá maminka malého Arthura. Pippa si v květnu 2017 vzala Jamese Matthewse, malý Arthur Michael William se narodil 16. října tohoto roku.

 

 

Po narození vážil 3,8 kilogramů. Se jménem pro své miminko dělala pětatřicetiletá maminka dlouhou dobu tajnosti, po měsíci však jméno konečně prozradila. Malý Arthur dostal jméno po mladším bratrovi jejího manžela, který v roce 1999 zahynul při výstupu na Mt. Everest.

mj TN.cz
Reklama