Galerie Ví, jak na to

Meghan byla na křtu za šedou myš. Měla pro to dobrý důvod

Meghan Markle a princ Harry na křtu Louise - 1
Zdroj: Profimedia
Téma:

Britská média stále žijí včerejším křtem prince Louise, na kterém se samozřejmě objevila i princova teta Meghan, manželka prince Harryho. Ta překvapila nevýraznými šaty a velmi opatrným chováním, kvůli kterému spíš zapadala do davu. Měla pro to samozřejmě důvod, Meghan je totiž přebornicí v řeči těla.

Meghan Markle byla středem pozornosti v podstatě celé jaro, když v půlce května na pompézní královské svatbě řekla princi Harrymu své "ano". Od té doby se britská média věnovala každému detailu jejího života.

 

A právě proto přišla včera Meghan na křest svého synovce v sice krásných, zato barevně nevýrazných šatech. Olivová totiž na křtu dost splývala s okolím. Meghan se zdržela i jakýchkoliv větších gest, stejně tak jako se ani nedržela za ruku se svým manželem.

 

 

Expertka na řeč těla Judi Jamesová podle britského Mirroru uvedla, že podle celkového dojmu chtěla Meghan pozornost převést na ty, kteří byli v ten den důležití - tedy na vévodkyni Kate a jejího syna Louise.

 

 

"Meghan prokázala novou a velmi vhodnout schopnost správné řeči těla," vysvětlila Jamesová. "To, jak zapadala do pozadí, umožnilo zazářit tentokrát jiným členům rodiny," dodala.

 

Olivové šaty Meghan Markle byly z dílny návrháře Ralpha Laurena. Paradoxně mezi záplavou pastelových rób byla ta Meghanina netradiční, přesto velice dobře zvolená.

 

 

Královská rodina si po křtu ale od svých povinností neodpočinula. Dnes se všichni významní dospělí členové, tentokrát i s královnou Alžbětou II., zúčastnili oslav výročí 100 let britských leteckých jednotek RAF. Událost si nenechala ujít ani premiérka Theresa Mayová. Na chvíli si tak dala stranou veškeré starosti s obří krizí své vlády.

 

GALERIE: Královská rodina na výročí 100 let RAF

1
/
4
Zdroj: Profimedia
Výročí 100 let RAF - 1


ČTĚTE TAKÉ:

Trapas! Meghan porušila přísné pravidlo: Lidé nadávají, že ztrapnila královnu

8 věcí, které jste nevěděli o MEGHAN MARKLE
Tajemství krásy Meghan Markle: Na jakou kosmetiku nedá dopustit?

nor TN.cz