Královská rodina

Meghan je zlá, zní z rodiny vévodkyně Kate. Padaly i sprosté urážky!

Meghan a Kate v Buckinghamském paláci
Zdroj: Profimedia
Vévodkyně Kate a exvévodkyně Meghan
Zdeněk Drgáč
Zdeněk Drgáč
Publikováno 7. 10. 2020
Téma:

Královská rodina je po delší době opět na nože s princem Harrym a jeho manželkou Meghan Markleovou. Postaral se o to strýc vévodkyně Kate. Gary Goldsmith dvojici, která se vzdala šlechtického postavení a odstěhovala se do americké Kalifornie, doporučuje "držet hubu".

Královna Alžběta II. z takové pozornosti zřejmě příliš nadšená nebude. Na britskou vladařskou rodinu se upínají zraky kvůli výrokům strýce vévodkyně Kate. Nevybíravě se pustil do prince Harryho a jeho ženy Meghan Markleové.

 

Garyho Goldsmithe, bratra Carole Middletonové, rozčiluje chování slavných manželů během koronavirové krize. Dlouhodobě je známý tím, že pro ostřejší slova nejde daleko.

 

"Navzdory tolika důležitým věcem, se kterými se teď svět potýká, se tyhle dvě loutky pořád dožadují pozornosti. Prosím, držte sakra hubu, neukazujte všude svoje dítě a přestaňte mluvit, snad to není tak náročné," rozohnil se na facebooku.

 

 

Podle něj jsou Harry s Meghan příliš sebestřední, a když přijde na pomoc druhým, zůstávají pouze u slov a činy nepřicházejí. "Harry, přišel jsi o naši lásku a respekt. Meghan, jsi nemorální a zlá. A teď už ticho, máme tak trochu naspěch se zachraňováním životů a ekonomiky," uzavřel.

 

Britskému portálu dailymail.co.uk Goldsmith řekl, že si za svým nelichotivým vyjádřením stojí. "Harryho jsem hodně respektoval za jeho službu v armádě, ale tenhle nový Harry je někdo, koho vůbec nepoznávám," prohlásil.

 

Buckinghamský palác se ke kauze jako obvykle nevyjádřil. Dá se však předpokládat, že v jeho komnatách teď není úplně veselo.

TN.cz