Staronová kariéra

Meghan míří vysoko. Její návrat k filmu může být velký, míní experti

Meghan jako Wonder Woman
Zdroj: Profimedia, TN.cz
Meghan jako komiksová hrdinka Wonder Woman
Petr Zelený
Petr Zelený
Publikováno 4. 3. 2020
Téma:

Harry a Meghan přišli tím, že opustili královskou rodinu, o většinu příjmů. Proslýchá se proto, že vévodkyně se chce vrátit ke svému původnímu povolání - herectví. A její comeback může být podle expertů pořádně velkolepý.

Podle čerstvých informací osmatřicetiletou Meghan už o víkendu odmítla filmová divize společnosti Disney. Prý proto, že ji zdejší šéfové vnímají jako příliš kontroverzní pro velkou roli, píše britský Daily Mirror.

 

Bývalá hvězda seriálu Kravaťáci se údajně chce vrátit ve velkém stylu - svému agentovi měla Meghan říct, ať jí najde roli ve velkorozpočtovém hollywoodském trháku, například v superhrdinském bijáku od Marvelu.

 

Tomu, že se Meghan vrátí na filmová plátna v plné síle, věří bookmakeři - jedna sázkařská firma vypsala velmi nízký kurz dvě ku jedné na to, že vévodkyně se do světa filmu vrátí jako Catwoman alias Kočičí žena. Komiksovou antihrdinku v minulosti hrála například Michelle Pfeifferová, Halle Berry nebo Anne Hathawayová.

 

Kurzy jsou ovšem vypsané i na další hrdinky ze stránek komiksových sešitů - podle sázkových kanceláří by si Meghan mohla střihnout také roli Wonder Woman, Black Widow a dalších.

 

 

Hollywoodský agent Nick Collins přitom měl Meghan říct, že sama velký film neutáhne. "Řekl, že by se ráda vrátila jako členka většího ansámblu, například právě v superhrdinském filmu. Aktivně pro ni hledá uplatnění v takovém snímku. Meghan je otevřená nabídkám," popsal zdroj, který portál cituje.

 

Meghan podle zdroje také plánuje sérii schůzek přímo v Hollywoodu. A prý si uvědomuje, že jako herečka film sama neutáhne, protože "lidé se nepřenesou přes to, že je Meghan Markle."

Související témata:
TN.cz