Svatební překvapení

Meghan odhalila tajemství svých šatů. Ukryla v nich vzkaz

Princ Harry a Meghan jsou svoji
Zdroj: Twitter, The Royal Family
Meghan si pro Harryho na svatební den přichystala několik překvapení

Vévodkyně Meghan prozradila tajemství, které bylo ukryté v jejích svatebních šatech. Šlo o připomínku prvního rande s princem Harrym, který se stal v květnu jejím manželem. Zároveň to bylo její "něco modrého".

"Něco modrého, starého a půjčeného." Tak zní trojice věcí, které by podle americké tradice měly nevěsty u sebe mít na svůj velký den. A vévodkyně Meghan to vyřešila opravdu překrásně. Tajemství svých svatebních šatů prozradila v dokumentu Queen of the World o královské rodině.

 

"Někde tady je kousek, vidíte? Je tu kousek modré látky, kterou všili dovnitř. To je moje něco modrého. Je to látka z šatů, které jsem měla na sobě při první schůzce," prohlásila Meghan podle portálu CNN. Zároveň dodala, že svou róbu neviděla hotovou až do svatebního rána.

 

Meghaniny svatební šaty budou od října k vidění na výstavě na hradě Windsor. Vévodkyně ze Sussexu zvolila na obřad jednoduché a elegantní šaty od britské návrhářky francouzského módního domu Givenchy Clare Waight Keller.

 

 

Zajímavý byl také závoj, který měla Meghan na hlavě přidržovaný diamantovou tiarou z roku 1932, zapůjčenou královnou Alžbětou II. Na závoji byly vyšity květiny všech 53 zemí Commonwealthu. Bývalá herečka je prý chtěla mít u sebe, když vstupuje do královské rodiny.

 

"Navíc jsem věděla, že to bude skvělé překvapení také pro mého dnes už manžela, který o tom nevěděl. Byl vážně nadšený, když zjistil, že jsem se pro něco takového rozhodla na náš společný den," prohlásila vévodkyně.

epa TN.cz