Nadace pro ženy

Meghan podpořila prostitutky! Vzkazy jim napsala na banán

Meghan a Harry v nadaci
Zdroj: Profimedia
Téma:

Vévoda a vévodkyně ze Sussexu v pátek navštívili město Bristol, kde se podívali do nadace podporující malé děti, do místního divadla nebo také přijali pozvání nadace One25, která pomáhá ženám pracujícím v sexuálním průmyslu. V rámci návštěvy Meghan napsala ženám několik podporujících vzkazů, které jim byly zaslány v potravinových balíčcích. Vzkazy vévodkyně napsala na banány.

Meghan s princem Harrym i přes mrazy, které v Británii panují, navštívili město Bristol, kde se podívali do divadla nebo se setkali s lidmi z nadace podporující malé děti. Do města však kvůli špatnému počasí museli jet vlakem, místo letadlem, a tak měli zpoždění. To však neodradilo jejich fanoušky, kteří na ně netrpělivě čekali, uvedl Dailymail.

 

Oblíbený pár zavítal také do charity One25, která podporuje ženy pracující v sexuálním průmyslu, aby mohly zlepšit svou životní situaci a oprostit se od násilí, závislosti a chudoby. Během rozhovoru s pracovníky se pár dozvěděl, že ženám nadace posílá do ulic balíčky s jídlem, přikrývky nebo láhve s teplou vodou.

 

 

Meghan napadlo, že by ženám zaslala vzkaz, aby je podpořila. "Viděla jsem projekt u ženy někde v Americe v rámci programu pro školní obědy. Na každý banán žena napsala vzkaz, aby se děti cítily silnější. Byl to neuvěřitelný nápad, toto malé gesto," vysvětlila Meghan.

 

GALERIE: Meghan a princ Harry navštívili nadaci One25

1
/
4
Zdroj: Profimedia
Meghan a Harry v nadaci

 

Vévodkyně se tedy rozhodla napsat své vzkazy také na banány. Na nich pak stálo: "Jsi statečná. Jsi silná. Jsi milovaná." Ovoce bylo přidáno do potravinového balíčku, jehož součástí byl i nápoj, muffiny nebo brambůrky.

reg TN.cz