Královská rodina

Meghan s Harrym rozjíždí podcast. "Tohle jste ještě neslyšeli," vzkázali

Harry a Meghan
Zdroj: Profimedia
Vévodkyně Meghan a princ Harry
Zdeněk Drgáč
Zdeněk Drgáč
22.12. 2020 5:50
Téma:

Vévodkyně Meghan a princ Harry jdou s kůží na trh. Ještě před koncem roku by měl na streamovací platformě odstartovat jejich vlastní podcast. Dostal název Archewell Audio. Královští útěkáři slibují fanouškům nezapomenutelné zážitky. Něco takového prý ještě nikdo nikdy neslyšel.

Princ Harry a Meghan Markleová našli další zlatý důl. Přesná částka, kterou jim bude Spotify za podcast vyplácet, zůstává v utajení, za drobné by tahle dvojice ale určitě nepracovala.

 

Zatím vyšla krátka upoutávka, ve které exvévodský páreček láká na unikátní posluchačské zážitky. "Na podcastech máme rádi, že si na ně člověk musí udělat čas a doopravdy se zaposlouchat. Ten náš přinese různé pohledy a hlasy, které jste možná nikdy předtím neslyšeli," uvedl Harry. Podle Meghan bude podcast oslavou laskavosti a empatie.

 

Není to první spolupráce Spotify se slavnými osobnostmi. Své podcasty na platformě měli i americký exprezident Barack Obama s manželkou Michelle Obamovou nebo profesionální celebrita Kim Kardashianová Westová, upozornil portál Unreserved.

 

 

Princ s vévodkyní, kteří na začátku letošního roku opustili královskou rodinu, aby mohli žít normální životy, začnou ještě letos vánočním speciálem s několika hosty. "Tolik lidí letos zakusilo strašně moc bolesti," prohlásil Harry s tím, že je důležité si všechny rozmanité příběhy poslechnout. Další epizody budou vycházet v příštím roce.

 

Není to první kontrakt někdejších předních tváří britského šlechtického rodu. Mají i smlouvu s Netflixem na několik filmů i seriálů, Meghan připravuje s Disney+ také dokument o divočině.

 

Poslechněte si upoutávku na podcast Harryho a Meghan:

TN.cz