Spolupráce s Disney

Meghan se vrací k filmu! Po odstřižení od královny má první práci

Vévodkyně Meghan
Zdroj: Profimedia
Vévodkyně Meghan
Téma:

Britská vévodkyně Meghan má první práci poté, co se spolu s princem Harrym rozhodli odstřihnout od královské rodiny. Meghan namluvila komentář k dokumentárnímu filmu o putování rodiny slonů Afrikou.

O spolupráci s vévodkyní ze Sussexu informoval na twitteru kanál Disneynature. "Snímek Elephant (Slon), vyprávěný vévodkyní ze Sussexu Meghan, bude možné zhlédnout od 3. dubna jen na Disney+," stojí v příspěvku. Ve zveřejněné upoutávce ale Meghanin hlas nezazní.

 

Podle Disney půjde o dokumentární snímek o rodině slonů, která pustuje více než tisíc mil napříč Afrikou. "Výjimečná cesta jim změní život," tvrdí tvůrci v traileru. Spolu s tímto filmem vydá Disney ještě další dokument - o rodině delfínu, komentovaný Natalií Portmanovou.

 

 

Meghan, ještě pod jménem Markleová, se proslavila především rolí nadané studentky práv Rachel Zaneové v seriálu Kravaťáci. Spekulace o tom, zda se do filmového průmyslu vrátí právě ve spolupráci s Disney, se vyrojily už loni v červenci poté, co se v médiích objevilo video, na němž Harry Meghan vychvaloval.

 

 

 

"Věděl jste, že také dabuje?" ptal se generálního ředitele společnosti Walta Disneyho Boba Igera britský princ a dodal, že by jeho manželka měla o takovou práci zájem. "Opravdu?" opáčil na videu Iger, přílišné nadšení při tom ale neprojevil.

 

Od konce března už nebudou mít Harry a Meghan královské tituly a přestanou vykonávat své královské povinnosti. Osamostatní se také finančně. Odstřihnout se od britské monarchie se rozhodl sám pár. Žít chce i s malým synem Archiem především v Kanadě.

 

 

 

Disney+ je nová streamovací služba, přes kterou mohou lidé za měsíční poplatek sledovat filmy, seriály nebo právě dokumenty z dílny filmového studia Disney. V Česku zatím tato služba nefunguje, měla by být ale dostupná do roku 2021, kdy chce Disney vysílat po celém světě.

 

Podívejte se na reportáž TV Nova z poslední oficiální akce, které se Harry a Meghan účastnili jako členové královské rodiny:

TN.cz