Kdo je to?

Meghan strávila noc s neznámým mužem! Harry byl tisíce mil daleko

Téma:

Vévodkyně ze Sussexu odletěla do New Yorku, aby si s přáteli užila oslavu příchodu jejího miminka. Před hotelem, kde je Meghan ubytovaná, jsou nejen její fanoušci, ale i fotografové, kteří ji pronásledují na každém kroku. Podařilo se jim vévodkyni vyfotit s velmi pohledným mužem.

Meghan by měla být v sedmém měsíci těhotenství, a proto se rozhodla uspořádat oslavu pro miminko, na kterou pozvala své přátele, například tenistku Serenu Williamsovou nebo herečku Abigail Spencerovou. Oslava se nekonala ve Velké Británii, ale v New Yorku.

 

Po oslavě vyrazila Meghan na večeři do restaurace, kam ji doprovodil také její kamarád Markus Anderson, se kterým se zná i princ Harry, uvedly tvnoviny.sk. Na sociálních sítích však začala kolovat jejich společná fotka a všichni se ptali, kdo je ten sexy muž s kterým Meghan strávila noc.

 

 

Jelikož se jedná o kamaráda a s princem Harrym tráví všichni čas společně, nehrozí žádný skandál a fanoušci královské rodiny si můžou oddechnout. Vévodkyně svému manželovi není nevěrná.

 

Princ Harry se sice výletu do New Yorku nezúčastnil, ale doma se rozhodně nenudí. V úterý navštívil centrum, které se stará o děti během školních prázdnin. Zaměstnancům pomohl připravit pro děti oběd a také pronesl proslov. Ve středu zase navštívil výcvik královského námořnictva v Devonu ve Velké Británii.

 

Připomeňte si reportáž o těhotenství Meghan Markle:

reg TN.cz