Královská rodina

Meghan ukázala bříško. Je těhotná i Kate? Sázkaři mají jasno!

Kate a Meghan
Zdroj: Profimedia
Vévodkyně Kate a Meghan

Manželka prince Harryho Meghan ukázala na veřejnosti své těhotenské bříško. Kdy má Meghan termín, královský palác nezveřejnil. Britové mezitím spekulují, že čtvrtého potomka čeká také její švagrová, manželka prince Williama Kate. Sázkaři výrazně stlačili kurzy na to, jestli je Kate znovu těhotná.

Těhotná Meghan převzala patronaci nad čtyřmi charitativními organizacemi, které reflektují její zájmy, konkrétně umění, vzdělávání, podporu žen a ochranu zvířat. Právě na akci jedné z charit se ukázala tento týden v londýnské nemocnici svatého Karla.

 

Centrum Smart Works se snaží podporovat nezaměstnané ženy a pomáhat jim s návratem do práce. Meghan od královny Alžběty dostala na starosti patronaci nad Národním divadlem a Asociací univerzit Commonwealthu. Čtvrtá charita, která se věnuje ochraně zvířat, se jmenuje Mayhew.

 

GALERIE: Meghan Markle

1
/
5
Zdroj: Profimedia
Meghan Markle

 

Dítě, které by na jaře měla porodit Meghan, možná nebude jediný letošní královský přírůstek. Sázkaři stlačili kurzy na to, že vévodkyně Kate ještě letos oznámí těhotenství, na 2 ku 1, uvedl britský list Daily Mirror.

 

Upozorňuje ale, že kromě nápadně klesajících kurzů není žádný jiný náznak, že by Kate byla opět těhotná. Navíc mezi potomky královský pár v minulosti nechával větší rozestup. Princ Louis se narodil teprve před osmi měsíci. Princ George, první potomek páru, je přitom o dva roky starší, než jeho sestra Charlotte a mezi Charlotte a Louisem jsou dokonce tři roky.

 

 

Navíc proti těhotenství Kate mluví ještě jeden faktor. Při svých předchozích třech těhotenstvích trpěla silnými nevolnostmi, kvůli kterým rušila svůj program. Teď se ale Kate na veřejnosti objevuje poměrně často.

 

Fanoušci královské rodiny jsou přesvědčeni, že se William a Kate o čtvrtého potomka ale pokusí. Chtějí prý mít čtyři děti, protože čtyři potomky měla i královna Alžběta, Williamova babička.
 

vbo TN.cz