Svatební oslava

Meghan ukázala, co neměla! Tento knoflíček měl zůstat zapnutý

Meghan a Harry na svatbě přátel - 1
Zdroj: Profimedia
Meghan to na svatbě přátel slušelo, ukázala ale trochu víc, než měla

Místo oslavou trávila vévodkyně Meghan své narozeniny na svatbě. Znovu se ukázala v elegantním outfitu, který vypadal bezchybně. Jenže Meghan rozepla až moc knoflíčků na košili...

Meghan slavila v sobotu 37. narozeniny, poprvé jako členka královské rodiny. Žádná bouřlivá párty se ale nekonala, vévodkyně ze Sussexu spolu s manželem vyrazila na svatbu jednoho z jeho nejlepších přátel, píše portál The Sun.

 

Princ Harry šel bývalému spolužákovi Charliemu Van Straubenzeemu za svědka, proto Meghan na svatbu přicházela sama. A právě v té chvíli si fotografové všimli, že díky rozepnuté košili jde vidět až příliš.

 

 

GALERIE: Meghan a Harry na svatbě přátel

1
/
3
Zdroj: Profimedia
Meghan a Harry na svatbě přátel - 3

 

Ve výstřihu se Meghan skvěla černá krajková podprsenka. I vévodkyně po chvíli zpozorovala chybu ve svém outfitu a rychle se snažila horní knoflíček zapnout. Po boku manžela pak doslova zářila, když z kostela odcházela.

 

 

Svatba se konala v kostele Svaté Panny Marie ve Frenshamu. Charlie si bral dlouholetou přítelkyni Daisy Jenksovou. Snoubenci se objevili také na květnovém obřadu Harryho a Meghan, který se odehrával na hradě Windsor.

 

Připomeňte si královskou svatbu prince Harryho a Meghan Markle: 

VOYO

Sledujte Televizní noviny ve Full HD a bez reklam na Voyo.cz

TN.cz