Královská rodina

Meghan ukázala dceru Lilibet královské rodině přes WhatsApp

Meghan Markle
Zdroj: Enex
Meghan Markleová
Zdeněk Drgáč
Zdeněk Drgáč
Aktualizováno 19:11
16.6. 2021 19:02
Téma:

Vztahy uvnitř královské rodiny možná nebudou napjaté až tak, jak by se z nedávných událostí mohlo zdát. Podle zdrojů z Buckinghamského paláce jsou Meghan a Harry s příbuznými v kontaktu přes WhatsApp, na který jim také poslali první snímky dcerky Lilibet.

Lilibet se narodila před necelými dvěma týdny. Šuškalo se, že Meghan s Harrym ji zatím zbytku královské rodiny neukázali. To ale podle britský médií není pravda.

 

Dvojice útěkářů, kteří rozhněvali královnu Alžbětu II. nejenom odchodem do Ameriky, ale také nařčeními z útlaku pronesenými v rozhovoru s Oprah Winfreyovou, je prý s příbuznými v pravidelném kontaktu přes WhatsApp. Informoval o tom portál Mirror.

 

Právě na chatovací aplikaci měla královská rodina vidět úplně první snímky malé Lilibet, které chtějí Harry a Meghan říkat Lili. Jméno dostala podle přezdívky královny. Oslovoval ji tak nedávno zesnulý princ Philip, její manžel.

 

 

Vztahy Harryho a Meghan s příbuznými poznamenal jejich loňský odchod za velkou louži, olej do ohně přilili kontroverzním interview s Winfreyovou. V květnu Harry přisadil znovu, když prohlásil, že se na něj jeho otec princ Charles v dětství "úplně vykašlal".

 

Vzápětí se začalo mluvit o tom, že si tím u něj i u královny definitivně zavřel dveře. Pokud si ale dopisují na WhatsAppu, pravděpodobně bez šancí ještě není.

 

Podívejte se na reportáž TV Nova o narození dcery Harryho a Meghan:

VOYO

Sledujte Televizní noviny ve Full HD a bez reklam na Voyo.cz

TN.cz