Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

královská rodina

Meghan už porodila, tvrdí fanoušci! Mají na to prý důkazy

Meghan Markle a princ Harry v Maroku
Zdroj: Profimedia

Nejen Velká Británie, ale celý svět netrpělivě čeká na to, až se narodí princi Harrymu a Meghan Markle první potomek. Podle fanoušků se tak už ale stalo. Nasvědčuje tomu například příspěvek na jejich oficiálním instagramu, přítomnost Meghanina stylisty v Británii nebo prázdný diář prince Harryho.

Vévoda a vévodkyně ze Sussexu se rozhodli, že si porod svého dítěte v prvních dnech nechají jen pro sebe bez přítomnosti médií a veřejnosti. Setkají se jen se svými blízkými, kteří se s nimi budou moci z jejich nové životní etapy radovat. Díky této zprávě se posílilo ještě více přesvědčení fanoušků, že už Meghan porodila.

 

Podle nich tomu nasvědčuje příspěvek na instagramu, který princ Harry a Meghan zveřejnili v úterý. V něm děkují svým fanouškům, že neposílají dary jejich dítěti, ale posílají peníze na nadace, které to potřebují. V závěru zprávy napsali: "Jménem vévody a vévodkyně (a dítěte ze Sussexu), vám moc děkujeme." A právě uvedení jejich miminka ve větě, přišlo fanouškům podezřelé a myslí si, že už je dítě na světě.

 

Zobrazit pspvek na Instagramu

Just one week ago, The Duke and Duchess of Sussex asked that you kindly consider supporting various organisations around the world in lieu of sending gifts for the upcoming arrival of their first born. Not only did many of you lend your support, you took action. Their Royal Highnesses wanted you to know the impact of your support the direct effect your donation, energy, and action made! YOU chose to be part of the collective good, and you have made a real difference. Whether a $5 donation, 1000 contribution, offering to volunteer, or spreading the word youve played your part. And on behalf of The Duke and Duchess (and Baby Sussex), we thank you so much. YOUR IMPACT: @thelunchboxfund will now be able to provide a minimum of 100,000 additional hot nutritionally fortified meals to children in dire need across South Africa @littlevillagehq received donations from all over the world (from UAE to Hong Kong and the US), theyve increased their monthly donors, had a surge in volunteer applications, and re-energized their hard working team of 200+ staff and volunteers @wellchild can now provide 300+ additional hours of specialist care by a Well Child Nurse for a child with serious health needs, allowing families to stay together at home vs in hospital @Baby2Baby have received over 5,000 products to disperse to children in need, including cribs, books, backpacks, diapers and have received monetary donations from around the globe - from Guadalajara to Italy. You made this happen. Thank you.

Pspvek sdlen The Duke and Duchess of Sussex (@sussexroyal),

 

Dalším vodítkem by měla být také přítomnost stylisty Daniela Martina, který se stará o Meghanin make-up, minulý týden ve Windsoru, který se nachází jen kousek od domu, kde královský pár bydlí. Martin připravoval Meghan nejen na oslavu příchodu miminka v New Yorku, ale také na její velký den, a to svatbu s princem Harrym. Podle fanoušků jel Meghan před týdnem navštívit, aby ji připravil na focení s miminkem.

 

Napovědět by také mohl odchod Meghan na mateřskou. Rozhodla se totiž před třiceti dny, že odejde do ústraní a bude si užívat poslední měsíc mateřské. A právě toto rozhodnutí je podle fanoušků shodné s porodem vévodkyně Kate. Ta totiž na mateřskou odešla přesně měsíc před porodem všech svých tří dětí.

 

 

Jako poslední důkaz, že se miminko už narodilo, je pracovní plán prince Harryho. Ten sice v úterý obdržel pozvání na setkání členů Královského institutu mezinárodních vztahů, ale podle deníku The Sun na příští čtyři měsíce nemá ve svém diáři nic naplánovaného.

 

Připomeňte si reportáž o tom, jak chtějí maminky po celém světě mít doma princátka:

reg TN.cz