Návštěva Fidži

Meghan v nebezpečí! Kvůli hrozbě ji musela z davu odvést ochranka

Vévodkyni Meghan musela ochranka odvést z přeplněné tržnice na Fidži, kde se měla setkat s fanoušky. V davu lidí bylo horko a vlhko, Meghan prý působila úzkostným dojmem. Šéfka jejích bodyguardů proto rozhodla o zkrácení návštěvy trhu.

Meghan si měla asi 15 minut povídat se zemědělci na slavné tržnici Suva na Fidži, kam se s manželem princem Harrym přesunuli v rámci své cesty po Tichomoří. Vévodkyni si ale přišly prohlédnout stovky lidí, což vzbudilo obavy o její bezpečí, píše portál Daily Mirror.

 

Asi po osmi minutách, kdy podle svědků měla Meghan nepřítomný výraz a zřejmě jí nebylo dobře, ji z tržnice odvedla ochranka. Ještě předtím členka královské rodiny něco šeptla do ucha ženě, která ji na trh doprovázela. Těsně poté padlo rozhodnutí Meghan dostat do bezpečí.

 

"Zastavila se, aby si promluvila s jedním prodejcem ananasu, měla ale nepřítomný výraz, což pro ni není zrovna běžné. Bylo tam horko a vlhko, to asi není nejlepší prostředí pro těhotnou ženu," citoval portál zdroj z královského doprovodu.

 

GALERIE: Vévodkyně Meghan v květinových šatech

1
/
6
Zdroj: Profimedia
Vévodkyně Meghan v květinových šatech - 1

 

Mnoho lidí tak zůstalo zklamaných, že s nimi jindy usměvavá vévodkyně nepromluvila a že se nezdržela déle, přestože na ni čekali. "Většina z nich ale byla ráda, že ji alespoň zahlédla a doufá, že už se cítí lépe," doplnil zdroj.

 

 

Vedle Meghan po celou dobu byla šéfka její ochranky, která kvůli bezpečnostním důvodům nemůže být jmenována. Právě ona pak měla rozhodnout o zkrácení návštěvy tržnici. Tato žena také dohlíží na bezpečí manželů při 76 veřejných akcí po 16 dnů jejich cestě po Tichomoří.

epa TN.cz