Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

královské povinnosti

Meghan začal tvrdý režim! Jako vévodkyně září, toto ale musí nosit

Zdroj: TN.cz

Sňatkem s princem Harry začal bývalé herečce Meghan Markle tvrdý režim. Jako vévodkyně ze Sussexu má řadu povinností a musí dodržovat i některá přísná pravidla týkající se mimo jiné i jejího šatníku. Meghan už má ve své nové roli za sebou první oficiální akci, na půvabu ale rozhodně neztrácí.

Britský princ Harry a jeho novomanželka Meghan se poprvé od svatby objevili na veřejnosti. Jen tři dny poté, co si řekli ano, začaly královské povinnosti - zúčastnili se oslavy v Buckinghamském paláci u příležitosti 70. narozenin prince Charlese.

 

Novomanželé se na slavnostní recepci objevili hned po boku oslavence prince Charlese a jeho manželky Camily. Princ Harry pak před 600 hosty vzdal hold svému otci, který se sice narodil v listopadu, oslavu ale uspořádal už teď.

 

 

"Každý den jsme s Williamem čerpali inspiraci z tvého obětavého nadšení. Ať už se snažíš zlepšit život těm, kdo se vydali špatným směrem, zachránit kulturní dědictví nebo ohrožené druhy," pronesl princ.

 

13

GALERIE: Vévoda a vévodkyně ze Sussexu

Zdroj: Profimedia

Meghan Markle a princ Harry - 1

Hodnocení:

 

Slavnostní projev Harryho ale narušila dotěrná včela. Harry ovšem reagoval pohotově. "Omlouvám se, ta včela mě vážně dostala," řekl.

 

 

Meghan na recepci nešetřila úsměvy. Pro první oficiální akci v roli vévodkyně ze Sussexu zvolila bílé šaty britské módní značky v přepočtu za 17 tisíc korun. Rozpoutala tím nákupní šílenství, kdy ještě v průběhu recepce zkolaboval internetový obchod.

 

Styl oblékání bude Meghan muset hodně přizpůsobit své nové roli. Ačkoli bylo teplo, na oslavu oblékla silonové punčochy, což jí nařizuje i královský protokol. Kromě jiného bude mít povinnost na slavnostní akce pořádané do 18. hodiny nosit klobouk. Ani večer si neoddechne, pak musí hlavu pro změnu zdobit tiára (korunka). Ani ramena by vévodkyni neměla jít vidět, šaty dle svého svobodného výběru si tak mohla obléci zřejmě naposledy na svatební večírek.

 

NEPŘEHLÉDNĚTE:

Drsná ťafka pro prince Harryho! Co mu Meghan zakázala?
Jak se v jeho očích stát tou PRAVOU? Zbraně, které posloužily i Meghan Markle

ŠOK: Když jela Meghan kočárem, uviděla v davu známou ženu. Tu na svatbě rozhodně nečekala!

Odezírač ze rtů řekl, co si povídali Harry a Meghan během svatby: Jejich slova vás dostanou!

Klára Kučerová/ lud TN.cz