Ozbrojený útočník

Měl pořezat prodavačku v obličeji! Podezřelého zadrželi policisté

Pobodání - ilustrační foto
Zdroj: Profimedia
Ilustrační foto.

Pražské policii se v neděli podařilo zadržet muže, který měl v pátek vytáhnout nůž na prodavačku v cukrárně v Praze Vršovicích. Žena skončila v nemocnici s pořezaným obličejem.

Policisté podezřelého bezdomovce zadrželi na náměstí Míru v Praze. Na muže je upozornil tip na linku 158 od ženy, která ho poznala podle zveřejněného popisu. Zatím ale není jasné, proč ozbrojený útočník do cukrárny šel. Policisté zjišťují i jeho minulost.


“V tuto chvíli jsou se zadrženým mužem ze strany kriminalistů čtvrtého policejního obvodu prováděny úkony trestního řízení pro trestný čin těžké ublížení na zdraví. V této souvislosti je předpoklad zahájení trestního stíhání a podání podnětu na vzetí do vazby,“ sdělil mluvčí policie Jan Daněk.

 


Podle dřívějších zpráv vtrhl muž se vzhledem bezdomovce do cukrárny ve Vršovické ulici v pátek v osm hodin dopoledne. Prodavačku pořezal nožem v obličeji. Ta skončila v nemocnici a pravděpodobně bude potřebovat plastickou operaci. Po muži se okamžitě rozjelo policejní pátrání.
 

Podívejte se na reportáž televize Nova o útoku v cukrárně:

rod TN.cz