policejní pátrání

Měli nastoupit do vězení, místo toho se skrývají před policií i s malým synem

Policejní pátrání - Robert Tuleja, Aneta Šarayová
Zdroj: Policie ČR
Martin Klícha
Martin Klícha
Aktualizováno 10.9. 2019 16:13
Téma:

Dvojice by měla nastoupit do vězení, přitom se oba před policií schovávají i s malým synem (1,5), o kterého se musí starat. Kvůli vyhýbání se trestu po muži (32) a ženě (29) vyhlásili přerovští kriminalisté pátrání. Oba by se mohli zdržovat v Olomouci a okolí, mohou se ale pohybovat i na Přerovsku.

Přerovští kriminalisté vyhlásili v úterý odpoledne pátrání po Anetě Šarayové a jejím partnerovi Robertovi Tulejovi. Oba měli nastoupit do vězení, trestu se ale zatím vyhýbají. Doprovázet by je měl i jejich malý syn (1,5).

 

"Oba partneři se pravděpodobně pohybují i se svým 1,5letým synem v Olomouci nebo i vzdálenějším okolí, ale mohou se vyskytovat i na Přerovsku," informovala policejní mluvčí Miluše Zajíčková.

 

Aneta Šarayová je drobná, měří kolem 165 centimetrů a váží kolem 55 kilogramů. Má černé, středně dlouhé vlasy a hnědé oči. Hledaná žena se obvykle velmi výrazně líčí.

 

 

Robert Tuleja je hubený, měří 170 centimetrů a váží kolem 70 kilogramů. Má řídké a velmi krátké vlasy tmavohnědé barvy, většinou bývá oholený. Lidé ho mohou snadno poznat podle tetování na pravé straně krku.

 

"Policie ČR žádá spoluobčany o pomoc a podání informací k místu současného pobytu a pohybu obou hledaných osob," doplnila Zajíčková.
 

TN.cz