Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Publikováno 1. 6. 2018
hygiena Robinsonů

Menstruace a holení na ostrově? Robinsonky prozradily, jak to bylo

Robinsonův ostrov - 28. díl - 10
Zdroj: TV Nova
Jak to holky na ostrově dělaly při menstruaci?

Takřka polovinu účastníků Robinsonova ostrova tvořily ženy. A každého asi v té chvíli napadne, jak to holky dělaly, když měly své dny.

Hygienické podmínky na Robinsonově ostrově byly takřka nulové. Zuby si soutěžící čistili popelem, myli se mořskou vodou, o šamponu či pracím prášku nemohla být vůbec řeč. Ke konci natáčení prý už pořádně zapáchali, jim samotným to ale nepřišlo.

 

Jenže zatímco pánové zhoršenou hygienu zvládali bez problémů, ženy to mají přece jen těžší. Zvláště v okamžicích, kdy mají menstruaci. Martina s Terry ale vysvětlily, že s měsíčky na ostrově velké problémy nebyly. "Mohly jsme si to nechat oddálit pilulkami," přiznala Terry.

 

Martina se svěřila, že ona na ostrově menstruaci neměla vůbec - a ani půl roku potom. Tělo tak podle ní reagovalo na nedostatek jídla a psychickou i fyzickou zátěž.

 

 

Ještě jedna věc diváky hodně zajímala, a to jak se holky udržovaly dokonale oholené. Jenže ve skutečnosti to tak vůbec nebylo, nedostatky prý dokázaly skrýt kamery. "Neholily jsme se vůbec," prozradila Terry. "Já jsem i na soutěže nosila kraťasy, protože jsem se bála, aby nebylo něco vidět. Chlupy na nohou jsme měly už hodně dlouhé. Naštěstí nejde nic vidět," popsala Martina s tím, že ona sama si nechala před odjezdem depilovat podpaží.

 

Nestihli jste finále Robinsonova ostrova? Celý díl si můžete pustit zdarma na NOVA Plus, všechny jsou ke zhlédnutí na VOYO.

 

ČTĚTE TAKÉ:

5 největších zajímavostí o ROBINSONOVĚ OSTROVĚ, který by měl správný fanoušek vědět
Jak přežít na pustém ostrově? Soutěžící z Robinsonova ostrova to nemají jednoduché

mom TN.cz
Reklama