Tragické nehody

Černé úterý: Při nehodách zemřeli na silnicích nejméně čtyři lidé!

Téma:

Při trojici vážných nehod zemřeli v úterý na silnicích čtyři lidé - dva na Trutnovsku, jeden na Plzeňsku a už v noci také na Vysočině. V jednom případě se srazilo auto s náklaďákem, v dalším dva osobáky a obětí noční nehody je řidič mercedesu, jehož auto vyletělo ze silnice přímo do stromu.

Nejčerstvější událostí je srážka osobního auta s náklaďákem u obce Kocbeře na Trutnovsku. Při tomto karambolu zemřeli hned dva lidé.

 

"Místo je neprůjezdné a dopravu odklání policisté," uvedli muži zákona na twitteru po 13. hodině. Dopravu se podařilo obnovit kolem třetí hodiny odpoledne.

 


Smrtelná nehoda dvou osobních aut se stala v úterý krátce po jedenácté hodině dopoledne na Plzeňsku. Na místě zemřela pětašedesátiletá žena, další dvě skončily v nemocnici.

 

Nehoda dvou osobních aut na Plzeňsku se stala nedaleko železničního nadjezdu v Plasích ve směru na Kaznějov. "Osobní auta značky Opel Vectra jelo ve směru jízdy od Rybnice na Plasy. Na mokré vozovce dostalo smyk a přejelo do protisměru, kde se střetlo s projíždějícím vozidlem značky Opel Corsa," uvedla policejní mluvčí Pavla Burešová.


"Na místě jsme vyprošťovali jednu zaklíněnou osobu," sdělil mluvčí plzeňských hasičů Petr Poncar. Těžce zraněnou ženu ročník 1948 převezl záchranářský vrtulník s těžkými zraněními na urgentní příjem ve fakultní nemocnici v Plzni. Tam skončila i další žena ročník 1947 s lehčími zraněními.

 
"Třetí žena ve věku asi pětašedesáti let utrpěla mnohočetná zranění, kterým na místě podlehla. Lékař zdravotnické záchranné služby na místě konstatoval úmrtí," sdělila mluvčí plzeňských záchranářů Mária Svobodná. Silnice číslo 27 mezi Plasy a Kaznějovem byla několik hodin uzavřená.

 


Krátce před úterní druhou hodinou ráno zemřel u obce Uhřínov na Žďársku řidič osobního auta. Jeho Mercedes C 300 ze zatím neznámého důvodu vyletěl ze silnice a zastavil se o strom.


"Zhruba dvacet minut před druhou hodinou ráno jsme přijali oznámení o dopravní nehodě, která se stala na silnici III/3494 za obcí Uhřínov směrem na Velké Meziříčí. Řidič na místě zemřel," popsala policejní mluvčí Dana Čírtková. Silnice byla několik hodin uzavřená.

 

Tragická dopravní nehoda na Žďársku:


 

prod, ez TN.cz