Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Exekuční dražby

Mercedes za 25 tisíc, Fabia za pět. Exekutoři levně prodávají auta

Přes 800 položek nabízejí v dražbách přerovští exekutoři. V nabídce je třeba elektronika, nádobí, oblečení nebo osobní automobily, které se většinou těší největšímu zájmu dražitelů. Nový vůz je možné si z dražby odvézt už za několik tisíc korun.

Exekutoři pořádají veřejné dražby v Čekyni u Přerova každý třetí pátek v měsíci. Při nejbližší dražbě v pátek 18. května se budou snažit prodat 18 osobních aut, jednu motorku a dokonce obytný přívěs.

 

Nejvyšší vyvolávací cena je 40 tisíc korun. Za tuto cenu nabízí exekutoři 11 let staré Volvo C30, které má najeto jen necelých 40 tisíc kilometrů. Za částky do 10 tisíc korun nabízejí exekutoři dvě fabie, Ford Mondeo nebo Peugeot 206.

 

142

GALERIE: Exekutorská dražba 18. května

Zdroj: eujicha.cz

Auta dražená exekutory 18. 5. 2018 - 1

Škoda Fabia - 13 000,-

Hodnocení:

 

Před koupí je ovšem potřeba se podívat, co všechno mají exekutoři při prodeji auta k dispozici. Většina z nich má pouze klíče a osvědčení o registraci vozidla (malý techničák), velký technický průkaz většinou není k dispozici, u některých vozů nemají exekutoři ani klíče. Další informace o stavu aut najdete ZDE.

 

Ten, koho nezajímají auta, si může vybrat z dalších položek katalogu, kterých je přes 800. Vyvolávací cena je třetinová oproti ceně odhadní. V nabídce mají exekutoři třeba hodinky, obuv, tablety, bílou techniku, televizory, pánve nebo počítače.

 

 

Zájemci o dražené věci si je mohou prohlížet v pátek od 10 hodin, v poledne začíná samotná dražba. Za vstup na ni vybírají exekutoři poplatek 30 korun. Zaplacenou položku je nutné zaplatit nejpozději po skončení dražby. Kromě hotovosti je už možné použít i platební kartu.

vbo TN.cz