Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Sexuální život

Měsíc narození napoví, jací jste v posteli! Takhle ovlivňuje váš výkon

Sex
Zdroj: Profimedia
Ilustrační foto

Datum narození o vás vypovídá víc, než si myslíte. Podle astrologů ovlivňuje nejen váš život, ale také sexuální výkon. Přečtěte si, jak měsíc narození, ovlivňuje to, jací jste v posteli.

Světoznámá astroložka Suzie Kerr Wrightová prozradila, jak datum narození ovlivňuje sexuální život. Pro magazín Cosmopolitan vypočítala několik vlastností, které mají lidé narození v různých měsících. Zatímco třeba lednoví oslavenci jsou v posteli divocí, ti listopadoví rádi experimentují.

 

Leden

Lidé narození v lednu jsou konzervativní při seznamování, v posteli ale patří k těm nejdivočejším a rádi zkouší nové - i ty výstřední věci. Pokud se jim někdo opravdu líbí, dokážou ho vytrvale uhánět. Pokud ale nepocítí jiskru, ztrácí rychle zájem.

 

Únor

Únoroví oslavenci jsou dobrodružní, píše astroložka. V posteli umí být vášniví, ale svou pozornost často rozdělují mezi více lidí. Není lehké si je získat emocionálně. Pokud to ale zvládnete, odvděčí se vám i po sexuální stránce.

 

Březen

Nikdo netráví v posteli více času než lidé narození v březnu. Sex s nimi je intenzivní a intimní, protože svému partnerovi dávají všechno, co mají. Věnují mu veškerou pozornost a soulož je pro ně až spirituální záležitost.

 

 

Duben

Dubnoví oslavenci jsou nezávislí. Když už se ale rozhodnou někomu se zavázat, plně se jim odevzdají. Soulož s nimi bývá vášnivá a intenzivní, ovládá je totiž Mars, vysvětlila Wrightová. Zároveň ale platí, že je jeden člověk brzy omrzí a když s někým přestanou spát, znamená to opravdový konec.

 

Květen

Májoví rodáci jsou jemní, ale smyslní. V posteli se s nimi budete cítit naprosto pohodlně, mají rádi i sex jako takový. Komfort je pro ně důležitý i v životě obecně - chtějí se milovat v peřinách se saténovým povlečením a v krásně vymalované ložnici, anebo vůbec.

 

Červen

Lidé narození v červnu jsou takoví všeználci a chtějí si všechno vyzkoušet. A platí to i pro sexuální polohy a další postelové praktiky. Pokud máte rádi sex po telefonu, nebo vás vzrušují sprosté řeči, jsou to ti praví.

 

 

Červenec

S červencovými milenci si užijete jen tehdy, když s nimi máte hluboký citový vztah. Při sexu se chtějí cítit bezpečně - v takovém případě udělají cokoliv, aby uspokojili svého partnera. Rádi ho rozmazlují a stále se ujišťují, že má všechno, co potřebuje.

 

Srpen

Takoví lidé dokážou být buď extrémně sobečtí, nebo extrémně štědří - nic mezi tím. Buď se partnerovi plně odevzdají a poskytnou mu vše, co chce, nebo se s ním vyspí a ještě nad ránem zmizí. Nenávidí, když jim někdo v posteli nařizuje, co mají dělat, lehce raníte jejich ego.

 

Září

Lidé narození v září jsou sice vášniví, musí mít ale stále kontrolu nad svými emocemi. Jen tak se neodpoutají od svých starostí a přimět je se uvolnit dá opravdu zabrat. Ani dosáhnout orgasmu pro ně není snadné, jakmile se ale cítí milovaní, podvolí se vášni.

 

 

Říjen

Čas tráví raději lenošením, případně si udělají s partnerem romantický večer. Oddávají se různým představám, které si vysnili, a snaží se je naplnit. "Na věc" jdou pomalu a chtějí, aby jim romantika a zamilovanost vydržely co nejdéle.

 

Listopad

Nikdo není vášnivější než listopadoví milenci. Potřebují mít pocit, že partnera ovládají, zároveň ale chtějí být ovládáni. V posteli navíc zkusí cokoliv - jen aby mohli říct, že to zkusili.

 

Prosinec

Lidé narození v prosinci jsou, co se sexu týče, velice kreativní. Rádi si vymýšlí příběhy o sobě a partnerovi, milují hraní různých rolí a vydávání se za někoho jiného. Hlubšího citového spojení s nimi jen tak nedosáhnete, ale sex vás bude pokaždé bavit.

 

NEPŘEHLÉDNĚTE:

Jaké porno nejraději sledují ženy? Tohle překvapivé zjištění zahanbí nejednoho muže!

TO JE POTĚŠENÍ: Máte ve spodní části zad dvě jamky? Víme, co to znamená!

epa TN.cz