Chystá se koncert

Měsíc po finále SuperStar: Co dělá osmička nejlepších zpěváků?

Téma:

Teprve před měsícem vyvrcholila SuperStar vítězstvím Emmy Drobné a za dva týdny se osmička finalistů sejde na společném koncertě. Co už nejlepší zpěváci stihli? Kdo natočil videoklip a o kom skoro není slyšet?

Jako první vypadl z finálové osmičky Daniel Křižka. Pro většinu diváků i pro porotu to bylo překvapení, Dan ale působil klidně a vyrovnaně jako vždy. Po vypadnutí ze soutěže složil za jeden večer svoji první písničku Jako Anděl, rovnou ale sliboval větší pecku i s klipem.

 

A slib splnil těsně před Vánoci, 22. prosince na síti Youtube zveřejnil song Weak or Strong. Hudbu i text napsal sympatický Daniel sám a podle fanoušků se v písni vyznává z nenaplněné lásky. Všechny, kdo SuperStar sledovali, ale určitě šokuje závěr videoklipu. Na stěně se totiž objeví známá tvář. Kromě hudby se chce Dan věnovat také herectví.

 

Podívejte se na Danům nový videoklip:

 

To Barbora Hazuchová se soustředí jen na svou kapelu, s muzikanty koncertuje a nahrává nové songy. Největší změnou ale je, že skládají vlastní písničky a soustředí se na originální tvorbu. Jinak se jí život moc nezměnil, v týdnu chodí do školy a večery i víkendy tráví ve zkušebně.

 

 

Ve čtvrtém finálovém kole vyřadili diváci Sabinu Slepčíkovou a Veroniku Danišovou. Sabina se před nedávnem chlubila, že se jí nabídky jen hrnou - a to nejen hudební. Kromě toho, že pracuje na singlu, se také nechala vyfotit profesionální fotografkou. Koncertuje hlavně s bratrem. "Lidé nás znají společně a taky nás tak chtějí vidět i slyšet na koncertech," vysvětlila krásná maminka.

 

Veronika si šla za svým snem už před SuperStar a do soutěže se prý přihlásila jen proto, aby se zviditelnila. Dostala už hodně nabídek, koncertuje a na písni spolupracuje i s "velkou hvězdou", konkrétní jméno ale nechtěla prozradit. Zaměřuje se na vlastní tvorbu, předtím zpívala spíše covery slavných songů.

 

Vypadnutí Dalibora Slepčíka fanynky oplakaly a většina lidí z branže mu přisuzovala velkou budoucnost. Kromě několika koncertů se sestrou o něm ale není vidět ani slyšet. Ani to mu ale na fanouškovské základně neubírá.

 

 

Na třetím místě skončil trochu překvapivě Pavol Kovaliček, o kterém se po Vánocích psalo v souvislosti s benefičním koncertem pro nemocného chlapce. Kromě tohoto vystoupení ale nikdo neví, co Palo chystá. Dlouhodobě se věnuje boxu a vystupuje s folklorním souborem, možná se tedy nakonec vydá jinou cestou.

 

Naopak o "stříbrném" Štěpánu Urbanovi je slyšet skoro víc než o vítězce. Spolupracuje se Slováckým divadlem a se svou kapelou The Guises nahrává debutové album. Skládá vlastní texty i hudbu a poctivě chodí na hodiny zpěvu. Podívejte se, co na sebe prozradil v pořadu Na baru.

 

 

A konečně nová SuperStar Emma Drobná. Ještě před Vánoci vydala album finálových písní a mezi rozhovory i profesionálním focením chodí zkoušet do studia. Na otázky o své budoucnosti ale odpovídá vyhýbavě. "Nabídky už přišly," uvedla v jednom z rozhovorů po finále. V dalším prozradila, že se fanoušci budou mít v roce 2016 na co těšit, ale nic konkrétního neřekla.

 

Všichni finalisté se ale určitě sejdou na společném koncertě už 23. ledna v pražském SaSaZu! Takhle zpívala osmička nejlepších společnou píseň ve finále SuperStar:

 

 

epa TN.cz