Slavná blogerka

Měsíc po porodu trojčat: Maminka ukázala, co zbylo z obřího břicha!

Bloggerka Maria - 8
Zdroj: Instagram, triplets_of_copenhagen
Maria měla před porodem obrovské břicho
Téma:

Norka Maria, která se proslavila neuvěřitelnými fotkami těhotenského břicha, šokuje i po porodu. Maria měla trojčátka a teď ukázala svou postavu po jejich narození. Maminky po celém světě jí fandí a chválí ji za její upřímnost.

Maria Jørstadová, která pochází z Norska, ale žije v Kodani, se na instagramu chlubila fotkami svého těhotenského břicha. Protože čekala trojčata, bylo její břicho obrovské a rostlo především dopředu. Měla ho také celé žilnaté.

 

V upřímných a nijak neidealizovaných fotkách pokračuje i poté, co přišla na svět trojčátka se jmény Iben, Filip a Agnes. 36letá Maria teď ukazuje, jak vypadá její vytahané břicho po porodu. Chce tak pomoci odbourat tabu ohledně poporodní postavy, píše portál Daily Mail.

 

 

"Myslela jsem si, že by bylo zajímavé ukázat i druhou stranu mateřství, protože mnoho lidí o ní nemluví. Moje bříško je pořád vidět, byla jsem překvapená, jak je pořád velké. Nevěděla jsem, že to trvá tak dlouho," píše Maria na instagramu.

 

 

Ani měsíc po porodu se Mariino břicho příliš nezmenšilo, z čehož rozhodně není nadšená. Stále podle ní vypadá zvláštně a příliš visí dolů. Dobrou zprávou ale je, že už ji nebolí rána po císařském řezu.

 

Při prvním dítěti, které Maria měla před dvěma lety, se prý její bříško vrátila do původního stavu poměrně rychle. Čekat trojčata je ale něco úplně jiného a obrovské břicho šokovalo i ji samotnou. Když ho pak začala fotografovat, získala za jediný den 200 tisíc sledujících.

 

TN.cz