Nová předpověď

Meteorologové změnili předpověď: Prozradili, kdy se ochladí

Ochlazení
Zdroj: Thinkstockphotos
Ilustrační foto
Téma:

Dušičkový víkend se ještě ponese ve znamení příjemných teplot! Meteorologové změnili předpověď, která původně počítala s tím, že se už během víkendu výrazně ochladí. Podle webu meteopress.cz se výrazně ochladí až příští týden.

Podle původní předpovědi už o dušičkovém víkendu mělo přijít ochlazení a dokonce i ve středních polohách mělo začít sněžit. Aktualizovaná předpověď ale říká, že zima si dá ještě pár dní načas. Ochlazovat se začne až v průběhu neděle.

 

Během středy bude zataženo až oblačno a teploty se budou pohybovat v rozmezí 9 až 13 stupňů. Ve čtvrtek, v pátek a v sobotu by mělo být ještě o trochu tepleji, podle meteorologů z meteopressu by se měla teplota měla přes den pohybovat v rozmezí 10 a 14 stupňů.

 

Noční teploty se v noci na čtvrtek a na pátek budou pohybovat mezi 3 a 7 stupni, v noci na sobotu pak dokonce mezi 5 a 9 stupni. Obloha bude většinou zatažená nebo polojasná, v neděli se místy objeví déšť nebo přeháňky.

 

 

V neděli k nám začne proudit studený vzduch, který přinese ochlazení na 6 až 10 stupňů. Od pondělka budou teploty dál klesat. Ve středu spadnou noční teploty k bodu mrazu, postupně pak až k - 3 °C. Denní teploty se pak budou pohybovat v rozmezí 4 a 9 °C.

 

Podívejte se na předpověď počasí

 

NEPŘEHLÉDNĚTE:

V Mexiku patří k nejsledovanějším pořadům počasí. Až uvidíte moderátorku, hned pochopíte!

3 nejšílenější konspirační teorie o počasí: Povodně způsobují klimateroristi, letadla na nás sypou jedy a další

vbo TN.cz