Nebezpečná hra

Mezi mladými se šíří děsivá výzva! Chlapec (12) při ní zemřel!

Škrtící výzva
Zdroj: facebook.com

Sociálními sítěmi se šíří nebezpečná hra, která není jen hloupá, ale může i zabít. Důkazem je případ dvanáctiletého Brita, který při natáčení této výzvy zemřel.

Zjednodušeně se dá říct, že podstatou hry je škrcení nebo rdoušení. Teenageři se buď nechají rdousit kamarádem, nebo si sami uvaží na krk smyčku a přiškrcují se vlastními silami. 


A podle očekávání si vše natáčejí, aby se mohli pochlubit před kamarády. Do této nebezpečné výzvy se vrhnul i dvanáctiletý Karnel Haughton z britského Birminghamu. A rozhodl se, že zvolí sólo variantu a přiškrtí se sám.Jenže něco se ošklivě zvrtlo - Karnel se nejspíš přidusil příliš a upadl do hlubokého bezvědomí. Když ho matka ve středu před desátou hodinou večer objevila, okamžitě volala záchranáře. Chlapce už ale nedokázali zachránit ani profesionálové.


Rodina nyní před děsivou škrtící hrou varuje na internetu ostatní rodiče a nabádá je k opatrnosti. Známí rodiny mezitím vybírají na internetu peníze na Karnelův pohřeb. Za dva dny sehnali více než 1600 liber (asi 50 tisíc korun).

 

NEPŘEHLÉDNĚTE:

TO JE ŠÍLENOST: Dívka zemřela na předávkování. Zabilo ji něco, co si dáváme denně!

VEŘEJNOST V ŠOKU: Je herec Jack Black mrtvý? Oznámení o jeho smrti fanoušci nechtějí věřit!

pez TN.cz