Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Publikováno 21. 11. 2018
Osudová závada

Michal zemřel při opravě výfuku! S přítelkyní plánoval rodinu

Michala zavalilo auto
Zdroj: facebook
Michal s Veronikou měli fenku Merci

Tragicky skončila oprava výfuku pro 28letého Michala z Košic. Sousedé ho našli zavaleného autem nedaleko chatky, kde trávil čas se svojí přítelkyní. Záchranáři už mu nedokázali pomoci.

Neštěstí se stalo v neděli po poledni ve slovenské obci Zlatá Idka nedaleko Košic. Michal s přítelkyní Veronikou si tam jen před nedávnem koupili chatku, o které už dlouho snili. Na venkově trávili volný čas spolu s fenkou Merci, píše portál cas.sk.

 

Michal zastavil na rovince pod místním křížem v řídce osídlené části vesnice. Jeho subaru mělo poruchu, proto ho pomocí zdviháku vyzvedl, kola si ale podle místních nepodepřel klíny. Právě to se mu zřejmě stalo osudným.

 

Zavaleného mladíka našla dívka, která se v oblasti procházela a přivolala ostatní sousedy. Ti začali Michala resuscitovat, oživit už ho ale nedokázali ani záchranáři. "Svým rozsáhlým vnitřním poraněním na místě podlehl," sdělila mluvčí vrtulníkové záchranné služby Zuzana Hopjaková.

 

 

Policisté potvrdili, že 28letého muže objevili svědci bez známek života pod osobním autem. "Zadahující lékař na místě předběžně vyloučil cizí zavinění a nařídil pitvu. Policie v této souvislosti zahájila trestní stíhání pro přečin usmrcení," uvedla policejní mluvčí Jana Mésarová.

 

Asi nejhůře Michalovu smrt nese jeho přítelkyně Veronika. "Spinkej sladce, lásko, nemám právo ti co vyčítat, jen jedinou věc, že si mě, nás tu nechal samotné bez tebe, bez tvého úsměvu, objetí, bez tebe, je mi líto, že jsem ti nedokázala vdechnout život zpět," napsala na facebook.

 

ČTĚTE TAKÉ:

Jak se vyrovnat se smrtí blízkého? Rady pro dospělé i pro ty nejmenší
Pět velkých mýtů o PRVNÍ POMOCI. Proč už se nedává umělé dýchání?

TN.cz
Reklama