galerie Luxusní bydlení

Miliardář Musk prodává své sídlo! Může být i vaše za 103 milionů

Elon Musk prodává svůj dům v Brentwoodu
Zdroj: Profimedia
Ilustrační foto
Téma:

Luxusní sídlo ředitele automobilky Tesla a miliardáře Elona Muska je na prodej. Komplex zahrnuje čtyři ložnice, čtyři koupelny, obrovský obývací pokoj, bazén a budoucí majitel si bude moct užívat také dokonalý výhled na americké Los Angeles.

Pokud toužíte po luxusu a máte 4,5 milionů dolarů (přes 103 milionů korun) je pro vás sídlo miliardáře Elona Muska ideální. Vila se nachází ve čtvrti Brentwood v americkém Los Angeles. V blízkosti žije také řada hvězd, například modelka Heidi Klum nebo herec Arnold Schwarzenegger, informoval německý Bild.

 

Dům má rozlohu 280 metrů čtverečních. Uvnitř se nachází čtyři ložnice, čtyři koupelny a obývací pokoj propojený s jídelnou i kuchyní. Vila je také vybavena bezpečnostním systémem a automatickými okenicemi.

 

 

Součástí komplexu je i bazén se slanou vodou, ze kterého je dokonalý výhled na celé město. Na zahradě je také několik palmových stromů a rostliny pokrývají i zdi u vchodu do vily.

 

GALERIE: Elon Musk prodává svůj dům v Brentwoodu

1
/
7
Zdroj: Profimedia
Elon Musk prodává svůj dům v Brentwoodu - 1

 

Pokud budou mít lidé o vilu zájem, mohou se obrátit na Andrewa Busa a Davise Kramera z realitní kanceláře Hilton & Hyland.

 

Musk představil vizi cestování budoucnosti. Podívejte se na reportáž TV Nova:

reg TN.cz