Radostná zpráva

Miliardář Musk se stal pošesté otcem! Takové jméno pro dítě jste ještě neslyšeli

Elon Musk je pošesté otcem
Zdroj: Twitter, Elon Musk
Musk radostnou novinku oznámil na twitteru
Téma:

Miliardáři Elonu Muskovi a kanadské zpěvačce Grimes se narodil syn. Ta přitom dříve uvedla, že pohlaví dítěte nezveřejní, protože si ho vybere samo. Nyní Musk na twitteru šokoval údajným jménem miminka.

Kontroverzní podnikatel oznámil radostnou zprávu na twitteru. Ne že by sám zveřejnil nějaký příspěvek, pouze odpovídal na dotaz pod nesouvisejícím tweetem. Nejdříve napsal, že miminko už je téměř na světě, poté doplnil, že "maminka i dítě jsou v pořádku".

 

Následně miliardář sdílel také fotku, na které je se svým novorozeným synem. Na otázku, jak se potomek jmenuje, odpověděl: "X Æ A-12 Musk".

 

Svět se o těhotenství kanadské zpěvačky dozvěděl na začátku ledna, kdy na svém instagramovém profilu sdílela několik fotek, na kterých má bříško. Na dotaz jednoho z fanoušků, zda čekají s Muskem chlapečka, nebo holčičku, odpověděla nečekaně.

 

"Nechci uvádět pohlaví našeho dítěte. Naše dítě o něm rozhodne samo. Tajíme to i z důvodu ochrany jeho soukromí. Chceme ho chránit, dokud samo nemůže rozhodnout, jestli bude žít na očích veřejnosti a stane se celebritou," napsala.

 

 

Musk a zpěvačka Claire Elise Boucherová, která vystupuje pod pseudonymem Grimes, tvoří pár zhruba dva roky. Poprvé se spolu objevili na přehlídce v Metropolitním muzeu v květnu 2018. Miliardář byl přitom už dvakrát ženatý, z manželství se spisovatelkou Justine Wilsonovou má pět synů.

 

Miliardář Musk spoluvlastnil internetový platební systém PayPal, vede automobilku Tesla Inc. a založil také kosmickou společnost SpaceX. Podívejte se na reportáž TV Nova o testech jeho kosmických lodí:

epa TN.cz