galerie komorní obřad

Miliardář Valenta se oženil, konečně si vzal matku svých dětí

Téma:

Český podnikatel, politik a miliardář Ivo Valenta (58) si v sobotu dopoledne vzal za manželkou svou přítelkyni Alenu (39), s kterou žije již dlouhou dobu a mají spolu tři děti, jednoho kluka a dvě holčičky. Valenta a čerstvá paní Valentová se brali ve zlínském kostele sv. Filipa a Jakuba, svatbu pojali v rodinném duchu.

Své ano si novomanželé řekli hodinu před polednem, obřad proběhl v kostele sv. Filipa a Jakuba. Svatba byla v úzkém rodinném kruhu. Za svědka šel Valentovi jeho bratr - dvojče, nevěstě šel za svědka také její bratr.

 

Nevěsta nezvolila tradiční dlouhou róbu, ale zářila v nádherných krátkých bílých šatech s nabíranou sukní bohatě zdobenou krajkami. Bílou barvu podtrhovali nádherné květiny, které zdobily nejen nevěstu, ale také obě dvě jejich dcerky.

 

GALERIE: Svatba Ivo a Alena Valentovi

1
/
8
Zdroj: idobryden.cz
Svatba Ivo a Alena Valentovi

 

Program po svatbě byl také velice komorní a byl připraven především tak, aby si ho užily také děti. Celý obřad a následná hostina se nesly v českém duchu, nikoho tak nepřekvapí, že si při tradiční české hostině dopřáli místní víno a pivo.

 

 

Na místě natáčel reportér TV Nova Petr Zapletal a podrobnější informace z celé svatby uvidíte ve večerních Televizních novinách.
 

klma TN.cz