KAKAOVÉ BOBY

Co to je za hnus? Milovníky čokolády zaskočila podoba kakaových bobů

Alena Zvěřinová
Alena Zvěřinová
Aktualizováno 12:57
23.2. 2021 12:13
Téma:

Dobře míněné video, které umístila na sociální síť mladá žena, vyvolalo vlnu znechucení až odporu. Slova: „Brr! Fuj!“ patří k těm nejmírnějším. Mnozí čtenáři totiž viděli vůbec poprvé, jak ve skutečnosti vypadají kakaové boby – základ jejich milované čokolády.

Mladá youtuberka Sophia Roseová to asi myslela dobře, když chtěla milovníkům čokolády ukázat základní surovinu pro výrobu oblíbené pochoutky. Na svůj profil na sociální síti umístila video zachycující obsah kakaových lusků a reakce čtenářů byla velmi prudká.

 

"Sophia vezme kakaový lusk, odstraní z něj vnitřek a boby opeče" zní lakonický popis snímku, který zveřejnil list Mirror, vypadá nevinně. Ale citlivější uživatelé sociálních sítí spatřují za bílým slizkým obsahem kakaových lusků cosi nejedlého. Mnohým to připomíná spíše něco živočišného původu než rostlinného.

 

Anketa

Znechutil vás pohled na vnitřek kakaových lusků?

Hlasovalo 173 lidí.

 

Někteří z více než 356 tisíc lidí, kteří video Sophie Roseové shlédli, příspěvek hned komentovali. A bylo jich přes šest tisíc! Vesměs se netají tím, že jim bylo mnohem lépe žít v blažené nevědomosti. Část dokonce tvrdí, že kvůli novému poznatku přestanou čokoládu jíst.

VOYO

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

TN.cz