příští rok v kinech

Milovníci kultovních Samotářů jásají! Chystá se další film

Samotáři
Zdroj: Lucky Man Films
V původních Samotářích exceloval Jiří Macháček
Téma:

Už na začátku příštího roku se fanoušci filmu Samotáři mohou těšit na jeho volné pokračování. Právě v těchto dnech vzniká snímek Děti samotářů, ve kterém si zahrají i největší české hvězdy. Režie se ujala Olga Dabrowská, která se podílela i na vzniku původního filmu.

Před šestnácti lety si díky Samotářům vysloužil Jiří Macháček Českého lva za nejlepší mužský herecký výkon ve vedlejší roli, film byl navíc nominován i v dalších devíti kategoriích a získal si srdce tisíců fanoušků.

 

Celovečerní film Děti samotářů by na Samotáře měl tematicky navazovat. Tentokrát ale nebudou samotáři teenageři, ale lidé po čtyřicítce, kteří stále touží po lásce, ale nejsou schopni udržet si vztah.

 

Původní herce sice v novém filmu neuvidíte, i tentokrát ale bude obsazení hvězdné. Příběh bude vyprávět o dvou rodinách, ze kterých utečou děti. Tu první tvoří Klára Pollertová-Trojanová, Jaroslav Plesl a Pavel Řezníček, ve druhé ztvární lesbický pár Ivana Chýlková s Vandou Hyberovou, mužský element bude ztvárňovat Tomáš Hanák. Rolí dětí se mimo jiných ujali Josef Trojan a Olga Vdovjaková. Na tvorbě filmu se podíleli i nejznámější čeští youtubeři.

 

 

Film by měl ukázat, jak dnes žije generace lidí, kteří v 90. letech hledali vlastní identitu. Zároveň chce ukázat problémy současných nefunkčních rodin. Budete také svědky toho, jak děti z takových rodin řeší své obtížné dospívání.

 

Film se bude točit během letošního léta. Režisérka si vybrala například lokalitu Skákalova mlýna v Meziříčku u Želetavy, Dolní Radíkov či Dalešickou přehradu.

VOYO

Sledujte Televizní noviny ve Full HD a bez reklam na Voyo.cz

Související témata:
mom TN.cz