velká láska

Dojemné video: Muž vyznal lásku své ženě po 80 letech od svatby

Téma:

Arthur Jacobs (105) a jeho žena Marcia (105) jsou jedním z nejstarších amerických párů. Manželé se poznali ještě před 2. světovou válkou a oslavili 80. výročí svatby. Okamžik, kdy Arthur vyznává své ženě lásku, dojal tisíce lidí po celém světě. Svůj velký den oslavili v nemocnici. Marcia, která už nemůže mluvit, políbila svému choti ruku.

"Miluji tě. Miluji tě už 80 let, zlato moje. Je to už dlouhá doba," řekl Arthur Marcii, která už nemůže mluvit, ale usmála se na svého muže a políbila mu ruku. "Zamilovali jsme se do sebe, když nám bylo 20 let. Poté jsme se vzali," popisuje své ženě Arthur. "Moc, moc mi chybíš," dodal.

 

Jeho žena leží v nemocnici už delší dobu. "Říká už jen - ahoj, ahoj, ale vnímá, co se kolem ní děje," řekl jejich vnuk Gabe Jacobs, který video natočil. Manželé se potkali, když studovali spolu na univerzitě ve Wisconsinu. Většinu života žili v New Yorku, nyní žijí ve městě Rye. Jeho žena však tráví hodně času v nemocnici. 

 

 

"Moji prarodiče jsou neuvěřitelní lidé. Arthur je úžasný muž a je do své ženy moc zamilovaný. Je ale smutný, že si spolu už nemohou povídat," vysvětlil mladík. Z jejich šťastného manželství, ve kterém prošli i 2. světovou válkou, se narodily dvě děti. "Jsem rád, že jsem rodina s tak úžasnými lidmi," dodal jejich vnuk.


GALERIE: Arthur and Marcia Jacobs

1
/
3
Zdroj: facebook, Gabe Jacobs
Arthur and Marcia Jacobs - 1

 

Gabe Jacobs sdílel video na sociálních sítích. Uživatele velmi dojímá. "Tohle je ukázka velké lásky," komentují lidé video. "Je krásné vidět takovou lásku," myslí si další. "Tohle je v dnešní době vzácnost," shodují se lidé.

 

ham TN.cz